قدیسان روز دیگر حامیان مارس در سالت لیک سیتی در برابر نژادپرستی

سالت لیک سیتی — زمانی که دواین Madry پسر عموی الیاس اسمیت ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس در شهرستان وست ولی حدود دو سال پیش پس از یک دزدی از مغازه حادثه آن آسیب دیده اند ،

“از آنجا که ما مواجه با پلیس قبل از ما آموخته اند که به فرض پروتکل های خاصی به عنوان مردم سیاه و سفید. و الیاس جوان بود و اگر چه او تا به حال شده است تحصیل آن چیز نمی تواند پا زدن در. او دست پاچه و زد چرا که او ترسیده بود و به عنوان یک نتیجه او کشته شد” Madry گفت.

زمانی که Madry دیگری را یاد می گیرد سیاه و فرد کشته شده توسط پلیس “من دوست دارم” است که می تواند به من. که می تواند هر یک از دوستان من است. آن را فقط طول می کشد آن را به سطح های مختلف,” او گفت: Deseret News یکشنبه شب به عنوان او و حدود 100 نفر دیگر پیوست و در ماه های مارس و شب زنده داری در سالت لیک سیتی.

این رویداد سازمان یافته توسط یک گروه از اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران به یاد داشته باشید سیاه زندگی از دست به خشونت پلیس تماس گرفته و برای پایان دادن به نژاد پرستی.

اگر او می تواند به دیگران بگویید یک چیز را به کمک به آنها را درک تجربه خود Madry گفت که بخواهید آنها را به “چشمان خود را ببندید و تصویر خود را در کفش از کسی ، و اگر آنها می توانند درک کنند که پس از آن آنها باید واقعی همدلی برای آنچه در آن واقعا احساس می کند مانند.”

بسیاری از خانواده ها با فرزندان جوان شرکت کننده در صلح آمیز مارس که صورت گرفت پس از حدود دو هفته تقریبا روزانه تظاهرات در ایالت یوتا پس از قتل توسط پلیس جورج فلوید در مینیاپولیس.

این گروه در کلیسای meetinghouse در دانشگاه یوتا و مهاجرت 4 مایل به دولت کاپیتول. بسیاری انجام شده علائم شامل شعارهایی از جمله “سیاه زندگی ماده 2 عیسی” “سوگواری با کسانی که سوگواری” و “من شما را به راه رفتن با شما.”

به عنوان گروه کاکل تپه منجر به کنگره آنها شعار می دادند “Black Lives Matter” و نام فلوید Breonna تیلور و دیگران به تازگی کشته شده توسط پلیس.

Madelaine Lamah گفت: او سازماندهی این رویداد برای کمک به افتخار قربانیان اما امید آن که با حضور خواهد چیزی یاد بگیرند و انگیزه به کار را خود را تغییر دهید.

در ایالت یوتا او گفت: یکی از بزرگترین مسائل در او دیده می شود این است که نژادپرستی رخ می دهد که از طریق جهل و نه نفرت.

“این امر می تواند سرد به زمان برای آموزش مردم و کمک به آنها در درک این مسائل است. آنها نیاز به درک گذشته به طوری که آنها می تواند درک آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و میل به تغییر در آینده” Lamah گفت.

جمع آوری چمن معترضان گوش به دعا و نماز برای پایان دادن به نژادپرستی شمع روشن و در زمان زانو به مدت 8 دقیقه به افتخار کسانی که فوت کرده اند.

برخی در ماه مارس گفت که آنها به سادگی می خواستم برای اضافه کردن صدای خود را به جنبش و برخی برای اولین بار.

“من فکر می کنم این مهم است برای نشان دادن به مردم در عمل و عمل به آنچه ما احساس می کنیم در قلب ما و من فکر کردم این یک راه عالی برای انجام این کار است. . . . به نظر می رسید مانند یک راه مسالمت آمیز را به ما نشان می دهد اقدامات پس ممنون میشم این فرصت” هایدی هیل گفت.

او گفت که او می خواهد مردم بدانند “که LDS مردم مراقبت و LDS مردم بر این باورند که زندگی مهم است.”

در حالی که او تا به حال شرکت در هر یک از اوایل شمال ایالت یوتا تظاهرات زد در جنوب یوتا مسابقه در برابر نژادپرستی سازمان یافته توسط برادر است که نیجریه.

تپه شد گریان به عنوان او توضیح داد: “من فقط واقعا غم انگیز است که آن را تا به حال به خیلی برای این بسیاری از مردم به نهایت توان ایستاده است. من خوشحالم که مردم هستند اما من ناراحتم برای خودم که در آن زمان ما این بسیار غم برای ما به واقع چیزی می گویند و ایستادن. من امیدوارم که این متوقف نمی شود. من امیدوارم که این فقط یک چیز یک بار.”

“این هفته من احساس می کنم مثل من انجام شده است به اندازه کافی برای صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و نژادپرستی نظاممند. … من امیدوارم که مردم متوجه است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است که امتیاز سفید که وجود دارد سیستمیک نژادپرستی است که ما نیاز به تغییرات است. این زمان برای تغییر است. بسیاری از چیزهایی که نیاز به تغییر” Shanae تیت گفت.

الیزابت وود از حمایت گروه دوم روز واپسین در عمل گفت: او می خواهد به “اعضای آگاه تر از تعصبات است که ما ممکن است یا نه ممکن است متوجه است که ما در حال انجام است.”

“من فکر می کنم مهم است که برای اعضای کلیسا به ایستادن در برابر بی عدالتی در جهان” وست وود گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de