لورن McCluskey پدر و مادر به پرونده 2 طرح دعوی در دادگاه در برابر دانشگاه یوتا امروز

سالت لیک سیتی — در هفته منتهی به مرگ از دانشگاه یوتا دانشجو لورن McCluskey در دست او دوست پسر سابق او دوستان متوجه نشانه هایی از سوء استفاده و گزارش آن را به دانش آموز مسکن مدیران.

کسانی که درخواست برای کمک به — به عنوان به خوبی به عنوان McCluskey مستقیم گزارش به پلیس شدند تا حد زیادی نادیده گرفته و بر اساس جنسيت با توجه به دوم دادخواست پدر و مادر مت و جیل McCluskey طرح به پرونده امروز در برابر دانشگاه.

آنها ادعا دانشگاه یوتا اداره پلیس و همچنین مقامات مسکن — به عنوان بخشی از یک الگوی به حداقل رساندن ادعای آزار و اذیت و خشونت های گزارش شده توسط زنان — موفق به برداشتن گام برای محافظت از McCluskey پس از او و دوستان او بارها و بارها به دنبال کمک به نقض حق برابری جنسیتی.

“به عنوان یک نتیجه از این دانشگاه را سهل انگاری و بی تفاوتی عمدی مبتنی بر جنسیت بر اساس مفروضات و تعصبات لورن شد بی به قتل مرد از آنها او تا به حال بارها و بارها به دنبال حفاظت و در مورد آنها او تا به حال بارها و بارها شکایت به دانشگاه” وکلای او نوشت: در یک نسخه پیش از 56 میلیون دلار غیر قانونی-مرگ ارائه شده با توجه به Deseret News.

در هفته منتهی به McCluskey تیراندازی مرگ در اکتبر. 22, 2018 توسط ملوین شاون Rowland, 37 دانش آموز ورزشکار دوستان متوجه نشانه هایی از سوء استفاده و صحبت کردن در مورد آن با توجه به کت و شلوار.

در سپتامبر. 30, 2018, یکی از McCluskey دوستان در زمان او و دیگران نگرانی در مورد امنیت خود را به تحصیلات تکمیلی دستیار برای خوابگاه که در آن او زندگی می کردند. آنها گفت: فارغ التحصیل دستیار که McCluskey “در ناسالم و مضر در ارتباط با یک مرد مسن تر که مالکیت و کنترل و دستکاری” طرح دعوی در دادگاه مدعی.

دوست گفت: فارغ التحصیل دستیار “درباره ملوین رولند توهم خیانت خود حسادت با شدت گرفتن و خصمانه آزمونها ارائه نمونه های خاص و حکایات” از جمله تغییرات در McCluskey شخصیت و ظاهر و غیر قابل توضیح علائم و کبودی بر روی بدن او نشان می دهد سوء استفاده از وکیل نوشت.

McCluskey را نیز به ارمغان آورد تا رولند وسیله است که او در آن “عملا زندگی در محوطه دانشگاه لورن در خوابگاه و که او برنامه ریزی برای دریافت لورن یک تفنگ به نگه داشتن با او.” دوست گفت: او می ترسید برای McCluskey زندگی با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

هر چند فارغ التحصیل دستیار ارسال گزارش به سرپرستان آن منجر به انفعال توسط مدیران که می خواستم به “لورن احترام به حریم خصوصی” وکلای گفت.

جدید نام طرح دعوی در دادگاه به عنوان شاکی ایالت یوتا دانشگاه یوتا پلیس و سپس-رئیس پلیس دیل Brophy, افسران که وظیفه کمک به McCluskey و فردی دانش آموز مسکن کارگران.

مسکن کارکنان و در نهایت تصمیم به “دنبال” با McCluskey در مورد مدرسه مهمان سیاست و “مفاهیم مرتبط با در اختیار داشتن اسلحه گرم در محوطه دانشگاه” اما در واقع انجام این کار طرح دعوی در دادگاه مدعی.

“بر اساس اطلاعات و اعتقاد به وزارت مسکن و تا به حال یک سیاست از تماس (دانشگاه پلیس) تنها به عنوان آخرین چاره مطلق حتی در یک وضعیت خطرناک چون (دانشگاه پلیس) تا به حال شهرت به ندرت در پاسخ به تماس برای کمک و حتی زمانی که افسران را در پاسخ آنها اغلب سودمند و تاکتیک های خود را به طور معمول معکوس” با توجه به وکلای مدافع.

از اکتبر. 10 تا مرگ او در اکتبر. 22 به عنوان رولند آزار و اذیت بودند تشدید McCluskey به نام U. اداره پلیس بیش از 20 بار گزارش نگرانی خود را. پدر و مادر او ادعا افسران هرگز در زمان دختر خود را از نگرانی های جدی است. آنها همچنین موفق به تعیین رولند بود که در آزادی مشروط و تماس خود را مشروط کردند. رولند درگذشت خود وارد گلوله ساعت پس از قتل McCluskey.

در اواخر ماه مه اتهامات مطرح شد که سابق دانشگاه افسر به آنها لورن McCluskey ارسال به خطر انداختن عکس برای اثبات او بود که مخفی نگه داشته و این تصاویر در تلفن شخصی خود و bragged به دیگر افسران در مورد داشتن آنها.

به جای کمک به McCluskey با توجه به طرح دعوی در دادگاه افسر میگوئل Deras “نگه داشته صریح و روشن تصاویر شخصی خود را در تلفن همراه و در غیر این صورت با استفاده از تصاویر نامناسب شخصی هدف” وکلای نوشت.

یک وکیل برای Deras گفت: در ماه گذشته که مشتری خود را هرگز دریافت عکس ها را به تلفن خود و یا bragged در مورد داشتن آنها. او گفت: پیام ها و عکس ها فرستاده شدند به مامور اداره پست الکترونیک و او با استفاده شخصی خود را در تلفن همراه برای بررسی کار خود را ایمیل.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه کارآگاه داده شده به مورد, Kayla Dallof, “موفق به بررسی و یا هر گونه اقدام با توجه به لورن گزارش آزار و اذیت جنسی به دلیل (بخش) تا به حال اختصاص داده و دستور کارآگاه Dallof بلافاصله به بررسی یک سری از دوچرخه دزدی به جای” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

“به جای مداخله و حفاظت از لورن از قاتل مسئولين دانشگاه و پلیس او را نادیده گرفته گمراه او بودند بی اعتنا از او شکایت و اجتناب از او درخواست کمک کند. آنها را بر اساس کلیشه های جنسیتی و بی تفاوتی به خطرات که زنان تجربه زمانی که آنها رنج می برند از خشونت” وکیل جیم McConkie گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

طرح دعوی در دادگاه مدعی دانشگاه پلیس تا به حال یک الگوی درمان زنان گزارش تجاوز جنسی و آزار و اذیت به عنوان اگر آنها در دست بررسی بود و موفق به گرفتن ادعای خود را به طور جدی و بررسی.

“برای مثال در طی حدود شش ماه سه جداگانه زنان گزارش شده است که آنها تا به حال شده است تجاوز جنسی توسط همان مرد در محوطه دانشگاه. با وجود مصاحبه با قربانیان (U. پلیس) ساخته شده هیچ تلاشی برای تماس با harasser ادعایی و یا در غیر این صورت بررسی حوادث تا harasser تجاوز جنسی یک زن چهارم. دیرهنگام تحقیقات منجر به دستگیری و harasser در نهایت pled گناه به سه فقره زنای سوء استفاده جنسی” وکلای نوشت.

در حالی که اصلی فدرال شکایت ثبت شده توسط McCluskey پدر و مادر بر این اساس اتهام نقض قانون فدرال, آخرین طرح دعوی در دادگاه است که بر اساس اتهام نقض یوتا اساسی است. دانشگاه خواسته است یک قاضی برای رد McCluskeys’ اولین طرح دعوی در دادگاه فدرال استدلال در بخشی که آزار و اذیت از کسی به غیر از یک دانشجو یا کارمند نمی تواند مبنای یک عنوان نهم ادعا می کنند.

میانجیگری در مذاکرات بین لورن McCluskey پدر و مادر و دانشگاه یوتا در اواخر ماه مه به پایان رسید بدون توافق. پدر و مادر گفت: پس از آن آنها برنامه ریزی شده به فایل دوم طرح دعوی در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im