سالت لیک سیتی — نگاهی به آینده حمل و نقل یوتا نمایندگان مجلس با سرمایه گذاری 5 میلیون دلار در یک زمان پول به افزایش خودرو الکتریکی شارژ شبکه و همچنین گذشت یک اندازه گیری است که اجازه می دهد تا کوه های راکی قدرت به صرف 50 میلیون دلار در تلاش است.

علاوه بر این با اشاره به یوتا جمعیت رو به رشد قوه مقننه دولت تصمیم گرفت به صرف $1.6 میلیون دلار برای گسترش و افزایش خدمات در FrontRunner.

“این است که مطابق با آنچه در حال آمدن است بعد گفت:” جاش کرافت دولتی, مدیریت روابط با یوتا انرژی پاک.

صنایع دستی اضافه شده است که آن را یک گام مثبت برای قانونگذاران به اذعان محدوده اضطراب در بازار خودرو الکتریکی و به سرمایه گذاری در گسترش FrontRunner برای تشویق بیشتر مردم به خارج از وسایل نقلیه خود را — که عمده ترین عامل از ریز ذرات آلودگی هوا در واساچ ،

“این خوب است و زیرک است که مجلس اجازه داده چیزی اتفاق می افتد در وسیله نقلیه الکتریکی زیرساخت های” صنایع دستی گفت.

اما نه همه آنها به طور کامل با این جلسه نتیجه.

تشکر. استیو دستی یک co-رئیس مجلس قانونگذاری ایالتی را هوای پاک جلسه گفت: او معتقد است که وجود دارد ممکن است در حال ظهور روند در دولت و کنگره که در آن کیفیت هوا همچنان کمتر از نگرانی.

“من ترس خواهد بود که ما آرام به خوشنودی” دستی گفت. “وجود دارد یک مفهوم است که پس از ما nonattainment مناطق در حال حاضر در دستیابی است که ما نیاز به انجام به همان اندازه که ما در گذشته انجام داده اند و من فکر می کنم که بسیار کوته بینانه است.”

دولت قوه مقننه همچنین در زمان طولانی در انتظار گام پرورش پتانسیل توسعه داوطلبانه برنامه آزمایشی است که ارزیابی بهره وری انرژی از خانه های موجود در بازار با مالکان به دنبال فروش و یا می تواند خریداران کنجکاو در مورد اقامت عملکرد.

“ما واقعا خوشحال و هیجان زده است که در سختی سال مالی” اندازه گیری با تشکر. پاتریس Arent D-میللکریک گذشت پیشه وری گفت.

در حالی که وسایل نقلیه باید یک مایل در هر گالن برچسب و لوازم باید بهره وری انرژی, رتبه بندی وجود ندارد و معادل آن در خارج وجود دارد برای خانه در بازار است.

“این است که در نظر گرفتن و یا نیاز به هر چیزی. آن را به دنبال ایجاد یک درک روشن و یک راه برای ارزیابی بهره وری انرژی در خانه است.”

اندازه گیری هدایت دفتر فرماندار از توسعه انرژی برای کشف معیار برای قضاوت در مورد یک خانه انرژی بهره وری عملکرد و توسعه یک قانون است که پرورش یک پتانسیل برنامه آزمایشی.

در ابتدا بودجه در $425,000, HB235 دریافت $50,000 به jumpstart.

“آن را به عنوان قوی از یک برنامه آزمایشی که در اصل پیش بینی شده اما بسیاری از تجلیل به Rep. نه برای کشیدن این ها با هم و گرفتن آن را در سراسر خط پایان” صنایع دستی گفت.

یوتا بخش از کیفیت هوا پیش بینی می کند که به عنوان وسایل نقلیه پاک کننده سوزش و جمعیت این ایالت همچنان به رشد, خانه و کسب و کار تبدیل خواهد شد شماره 1 منبع آلودگی هوا در دولت است.

دستی گفت: حدود 9.8 میلیون سرمایه گذاری در کیفیت هوا و لوایح بودجه بود مناسب سرمایه گذاری با توجه به بودجه و عدم قطعیت است.

“من احساس بسیار خوبی در مورد آن, اما من فکر می کنم ما باید بیشتر انجام می شود و” لیتون جمهوری خواه گفت.

مثبت جلو دستی گفت: در آخرین لحظه haggling در شب نهایی جلسه تولید یک توافق برای تمدید اعتبار مالیاتی به یک جفت از پالایشگاه که هنوز انتقال به تولید ردیف 3 سوخت — که می تواند به کاهش یک خودرو تولید گازهای گلخانه ای به میزان 80 درصد در مدل های جدیدتر.

در ابتدا فرمت شده اند اعطا شده به مدت سه سال است که تراشیده شد و به 18 ماه می باشد.

“ما آنها را ملاقات نیمه راه” دستی گفت.

یکی از کسانی که پالایشگاه شرکت های بزرگ غرب وصل است به Maverik فروشگاه های زنجیره ای.

“وجود دارد یک Maverik در هر گوشه” دستی گفت. “ما نیاز به ایجاد این اتفاق می افتد.”

قانونگذاران را تایید هزینه $200,000 برای تقویت پژوهش در Uinta حوضه ازن مشکل و 2 میلیون دلار برای کمک به حمایت از توسعه کربن جذب پروژه های در ایالت یوتا است.

دستی گفته او نا امید شده بود که خود را اندازه گیری HB317 شد و به سرعت به ضرب گلوله توسط همکاران خود را در خانه.

این لایحه را به نام برای 50000 $برای مطالعه آلودگی سهم nonroad سنگین وسایل نقلیه که در حال حاضر در حال تنظیم نمی یوتا بخش از کیفیت هوا.

“من تا به حال که ناودان پشت در چهره من,” او گفت:. “وجود دارد این باور است که آنچه ما می دانیم در حال حاضر در مورد آلودگی کافی است.”

آن را کمک نمی کند این جلسه او اضافه کرد که وجود دارد نه هر یک از عرق بهار وارونه است که یک کاتالیزور برای طرفداران و فشار نمایندگان مجلس به اقدام برای مبارزه با آلودگی هوا است.

“حدس بزنید چه ؟ ما نمی باید در هر یک از این شديد وارونه که چیز خوبی است” اما این فشار افکار عمومی بود نه گالوانیزه, او گفت:.

وی با اشاره به طنز از نمایندگان مجلس با تصویب $200,000 در سال 2018 برای Kem C. گاردنر موسسه در دانشگاه یوتا به منظور توسعه یوتا نقشه راه ارائه می دهد که توصیه های برای مراحل یوتا می توانید به آدرس آن مشکل آلودگی هوا.

تشکر. جوئل Briscoe, D-Salt Lake City, فرار یک قطعنامه HCR11 و تاکید کرد دولت به تعهد به سند اصول راهنما. آن را هرگز به حال یک جلسه.

“که واقعا نمی گرفتن آتش” دستی گفت. “دولت باید در تنظیم این مثال … من ترس ما را به چشم ما با توپ و فراموش نکنید که ما این جمعیت در حال رشد. آن نیاز به مقدار زیادی از تلاش مستمر و تغییر عادات ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im