قانونگذاران ملامت Dept. از امور جانبازان برای استفاده از ‘مالیات دهندگان دلار به صندوق بی رحمانه, درد مقعد آزمایش بر روی سگ’

قانونگذاران دموکرات در روز سه شنبه تصریح کرد یک تماس به صورت دائمی ممنوعیت بی رحمانه سگ آزمایش توسط ایالات متحده جانبازان اداره بهداشت و درمان پس از انتشار یک گزارش توسط خود بازرس کل دفتر که آژانس فدرال نقض قانون توسط دردناک انجام تحقیقات بر روی سگ های بدون مجوز.

گزارش جدید توسط وزارت امور ايثارگران دفتر بازرس کل نشان داد که VHA “انجام هشت مطالعات بدون سابق یا فعلی دبیر مستقیم تصویب” در سال 2018 و 2019 و این رخ داده است حتی پس از خشم عمومی در سال 2017 بیش از گزارش های از حیوانات ظلم و ستم منجر به ظاهرا دستورالعمل سختگیرانه تر در اوایل سال 2018 است.

“بازرس کل گزارش آن را روشن می سازد که اداره امور کهنه گمراه عمومی در حالی که انجام بی رحمانه آزمایش بر روی سگ ها در نقض قانون فدرال است.” —تشکر. دینا تیتوس (D-Nev.)این OIG گزارش همچنین رقابت ابزار آزمایش نتیجه رسید که می تواند وجود “بود بدون اعتماد به نفس است که تحقیقات در کانین [در و] محدود است لازم به مطالعات علمی اهمیت است که نمی تواند در غیر این صورت انجام شده برای پیشبرد انسانی بهداشت و درمان.”

کنگره قانونگذاران مانند Rep. دینا تیتوس (D-Nev.) گفت: بی رحمانه و غیرانسانی از سگ های دیگر باید تحمل بود.

“بازرس کل گزارش آن را روشن می سازد که اداره امور کهنه گمراه عمومی در حالی که انجام بی رحمانه آزمایش بر روی سگ ها در نقض قانون فدرال” تیتوس در بیانیه ای گفت.

هفته گذشته یک مطالعه منتشر شده توسط آکادمی ملی علوم در بر داشت که بسیاری از تحقیقات انجام شده بر روی سگ در VHA غیر ضروری بود که سازمان ملل نتوانسته است به طور جدی بررسی راههای جایگزین تحقیقات برای کمک به درمان زخمی سربازان ایالات متحده. کنگره تیتوس در ضمن ارائه کرده است قانون (pdf) به ممنوعیت سگ تحقیقات به طور کامل.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در پاسخ به NAS مطالعه PETA با صدور بیانیه ای گفت: VA باید “آدرس جانبازان نیاز با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود مانند مصنوعی مهندسی بشر بافت قلبی و پیشرفته کامپیوتر که بی شرمانه به هدر رفتن مالیات دهندگان دلار در سوء استفاده و کشتن سگ و دیگر حیوانات در گمراه ناقص و کشنده آزمایش است که آیا اعمال انسان ها به دلیل قابل توجهی فیزیولوژیکی تفاوت بین گونه است.”

تیتوس گفت: “تحقیق کامل” توسط OIG “است و دقیقا به همین دلیل ما باید مستقل و بازرسان به طور کلی در هر آژانس فدرال که آیا رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آن را دوست دارد یا نه. من ادامه خواهد داد به کار با همکاران من در هر دو طرف راهرو برای پایان دادن به این مضر و غیر ضروری سگ آزمایش در وزارت امور سربازان بازنشسته و در هر دیگر آژانس های فدرال.”

تشکر. تد لیو (D-کالیفرنیا.) و تشکر. Vern Buchanan (R-Fla.) هر دو شرکت حامیان تیتوس’ دو حزبی قانون.

“استفاده غیر مجاز از اختصاص بودجه غیر قابل قبول است و ما کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود و مطابق با هدف ما حفاظت از حیوانات دوستان ما” گفت: لیو.

بوکانان به نام OIG گزارش “بسیار نگران کننده” و گفت: آن را تایید می کند که VA شکست خورده است را به آدرس نگرانی های “غیر ضروری و غیر انسانی آزمایش” در این سگ.

“کنگره” بوچانان گفت: “نیاز به تصویب قوانین به طور دائم ممنوعیت این آزمایش های وحشتناک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>