طرح دعوی در دادگاه به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای باز کردن زمین های عمومی برای زغال سنگ اجاره

واشنگتن – یک ائتلاف از جمله متحده سازمان حفاظت از محیط زیست و شمال شایانی قبیله امروز راه اندازی یک چالش جدید در برابر تهمت و دولت تصمیم به باز کردن میلیون ها هکتار از زمین های عمومی برای زغال سنگ اجاره و معدن. که 2017 تصمیم به پایان رسید اوباما-دوران لیزینگ مهلت قانونی که تا به حال محافظت از زمین های عمومی از جدید زغال سنگ نوار معادن و آب و هوا و آلودگی آب و هوا از جمله معادن شود.

ایالات متحده دادگاه منطقه در آبشار بزرگ مونتانا حکومت در مارس 2019 که دولت تصمیم به پایان مهلت قانونی شکست قانون به این دلیل که دولت موفق به بررسی آسیب های زیست محیطی از تصمیم خود.

اما در اوایل سال جاری مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اقدام به اصلاح این تخلف با انتشار یک به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار ارزیابی زیست محیطی. ارزیابی نگاه تنها چهار زغال سنگ اجاره که اداره مدیریت زمین (“پل”) در حال حاضر صادر شده و به این نتیجه رسیدند که اجاره نمی شود هر گونه آسیب قابل توجهی به محیط زیست است. ارزیابی در نظر نمی BLM دیگر زغال سنگ-لیزینگ فعالیت بیش از 570 میلیون هکتار فدرال معدنی و مستغلات است که شامل حدود 255 میلیارد تن mineable زغال سنگ.

این شکایت در آبشار بزرگ دادگاه امروز با چالش های دولت را یافته است که فدرال زغال سنگ-اجاره برنامه ایجاد نمی کند قابل توجهی آسیب های زیست محیطی و می پرسد دادگاه برای بازگرداندن مهلت قانونی جدید زغال سنگ اجاره. Earthjustice ثبت شکایت از طرف شمال شایانی قبیله شهروندان برای انرژی پاک, مونتانا, زیست محیطی, مرکز اطلاعات, مرکز تنوع زیستی, Sierra Club, WildEarth نگهبان و مدافعان حیات وحش است. ایالت کالیفرنیا و واشنگتن نیومکزیکو و نیویورک در زمان اقدام مشابه در روز دوشنبه.

“در حالی که مردم در سراسر جهان هستند به معنای واقعی کلمه مبارزه برای زندگی خود را در برابر تهدیدات مداوم به کیفیت هوا و آب تامین پایدار آب و هوای ترامپ دولت propping تا یک صنعت در حال مرگ که هنوز هم inflicts طولانی مدت آسیب در جوامع و سلامت سیاره ما” گفت: جنی Harbine, Earthjustice وکیل. “ما در حال درخواست از دادگاه برای بازگرداندن مهم حمایت و برگزاری این دولت پاسخگو به علم است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سابقه و هدف:

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات دولت است که در تضاد کامل با دولت اوباما که دستور داده بود مهلت قانونی جدید زغال سنگ-اجاره به اجازه می دهد زمان برای اصلاح برنامه فدرال برای حفاظت از آب و هوا و مالیات دهندگان آمریکایی. فقط در مرحله اول که نقد و بررسی کامل این ژانویه داخلی بخش یافت می شود که زغال سنگ معدن خطا هوا, آلودگی رودخانه ها و از بین می برد زیستگاه های حیات وحش در زمین های عمومی. گذشته برآورد یافت که یک دهم از همه ایالات متحده انتشار گازهای گلخانه ای آلودگی رانندگی تغییر آب و هوا می آیند از فدرال زغال سنگ.

در علاوه بر این به مطالعه این اثرات داخلی گروه قبلا متعهد به ارزیابی گزینه های برای بهبود بازده به مالیات دهندگان قبل از از سرگیری لیزینگ. داخلی داخلی بخش و مستقل دولت پاسخگویی دفتر ممیزی به تازگی به این نتیجه رسیدند که زمان لیزینگ سیستم shortchanges مالیات دهندگان در حالی که پرداخت یارانه معدن زغال سنگ. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به از سرگیری فدرال زغال سنگ اجاره قفل خواهد شد این یارانه ها—علاوه بر مضر اثرات زیست محیطی—قبل از آنها به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت.

در علاوه بر این به آب و هوا و اقتصادی اثرات استخراج و سوزاندن زغال سنگ از زمین های عمومی تحمیل هوایی سنگین با کیفیت و عمومی-هزینه های سلامت از طریق انتشار اکسیدهای نیتروژن دی اکسید گوگرد و ذرات ماده و جیوه. دانشمندان به نام در ایالات متحده برای متوقف کردن زغال سنگ جدید لیزینگ برای کمک به جلوگیری از فاجعه بار ترین اثرات تغییر آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>