طرح دعوی در دادگاه بیش از تحریم اسرائیل باید به عنوان رد SLAPP, دانشگاهیان استدلال می کنند

واشنگتن – امروز دانشگاهیان بودند که شکایت بیش از آمریکا انجمن مطالعات را (ASA) قطعنامه برای تحریم اسرائیل موسسات دانشگاهی خواست, d. C. دادگاه تجدید نظر به معکوس تصمیم گیری است که کاهش یافته است به رد این ادعا تحت سی قانون منع SLAPP مناسب و یا استراتژیک دعاوی علیه مشارکت عمومی است. در میان کسانی جذاب است که امروز دکتر استیون new eastern outlook های صریح مدافع حقوق فلسطینی که توسط مرکز حقوق قانون اساسی. New eastern outlook شکایت شد, آسا تصمیم به شرکت در تحریم با وجود داشتن نمی پیوست ASA هیئت مدیره تا دو سال پس از رای دادن. دادگاه را رد کرد و بسیاری از این ادعا است اما به اخراج آنان و دیگران تحت سی ضد SLAPP قانون حتی اگر آن را یافت که شاکیان ادعا برخاسته از وکالت در یک موضوع از منافع عمومی. امروز, new eastern outlook و دیگر متهمان خواسته دادگاه استیناف به این حکم.

“من امیدوار هستم که دادگاه تجدید نظر را تأیید آنچه ما شناخته شده در تمام طول: که هدف از این طرح دعوی در دادگاه به آزار و اذیت ما صرفا برای اعمال حقوق ما از گفتار و بیان” گفت: استیون new eastern outlook. “من مشتاقانه منتظر ادامه کار به دنبال عدالت و برابری برای همه مردم در خاورمیانه است.”

در سال 2013 آسا برگزار رای عضویت در آن اکثریت ASA اعضا رای به پیوستن به تحریم اسرائیل در نهادهای علمی به عنوان بخشی از کازار و تحریم جنبش مخالفت با اسرائیل را نقض حقوق بشر است. چهار تن از اساتید متعاقبا شکایت آسا و ده ASA, اعضای, برای, تحریم, قطعنامه در دادگاه فدرال. تنها واقعی اتهام علیه دکتر new eastern outlook است که در سال 2014 پس از قطعنامه تصویب شد و قبل از پیوستن به ASA هیئت مدیره او منتشر op-ed اشاره کرد کار خود را با USACBI, ایالات متحده آمریکا, انجمن علمی و فرهنگی تحریم اسرائیل در طول فرآیند به تصویب ASA قطعنامه. دادگاه فدرال رد پرونده و شاکیان بی درنگ ثبت یک پرونده جداگانه در سی دادگاه. یک سی قاضی مشابه را رد کرد و بسیاری از کسانی که ادعا می کند اما کاهش یافته است به اخراج آنها و سایر دعاوی مربوط به ضد SLAPP قانون است. در ماه ژوئن یک دادگاه تجدید نظر فدرال تأیید اخراج از طرح دعوی در دادگاه فدرال پیدا کردن که شاکیان نمی تواند شکایت برای هر گونه اتهام صدمه به آسا و که آنها تا به حال ادعا کافی آسیب به خود در دادگاه فدرال.

ضد SLAPP قوانین محافظت در برابر استراتژیک دعاوی علیه مشارکت عمومی و پرونده های حقوقی در برابر مردم برای داشتن صحبت کردن در مورد یک مسئله عمومی و نگرانی است. هدف از SLAPP است که اغلب نه برای برنده شدن در دادگاه و در بسیاری از موارد عدم شایستگی اما برای استفاده از سیستم دادگاه به بار آزار و اذیت و لرز متهمان به سکوت. در اینجا سی دادگاه مشخص شد که طرح دعوی در دادگاه به حال در واقع بوجود آمده از متهمان’ حمایت آسا 2013 قطعنامه برای تحریم اسرائیل در نهادهای علمی و اخراج نیمی از این ادعا اما با این وجود کاهش یافته است به رد این ادعا زیر ضد SLAPP قانون است. درخواست تجدید نظر استدلال می کند که دادگاه پایین تر misapplied ضد SLAPP قانون که نیاز به شاکیان به ارائه شواهد برای حمایت از ادعای خود را فراهم می کند و برای وکلای’ هزینه ها اگر ادعای خود را به احتمال زیاد به موفقیت در محاسن به منظور تضعیف پر از SLAPPs. کسانی که جذاب استدلال می کنند که قانون به درستی اعمال شده است—ارزیابی شایستگی هر فرد ادعا می کنند و نیاز شاکیان به بالا و هر یک ادعا با شواهد هر یک ادعا می شده اند را رد کرد و تحت ضد SLAPP قانون است.

“این مورد ناب SLAPP به ارمغان آورد به مجازات طرفداران تحریم برای فلسطینی حقوق و لرز دیگران از جمله حمایت مبادا آنها نیز در مواجهه با آزار حقوقی قلدری گفت:” مرکز حقوق قانون اساسی معاون حقوقی مدیر ماریا LaHood. “با وجود بهترین تلاش های خود این موارد را نمی خواهد موفقیت در خاموش کردن حرکت رو به رشد برای آزادی فلسطین.”

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که متهمان نقض خود را امانتی وظایف در رابطه با این قطعنامه به تایید تحریم اسرائیل در نهادهای علمی که برخی از آنها غارتی که نقض حمایت از قطعنامه و دفاع از ASA در برابر دادخواهی شاکی آورده بود و سوء استفاده از ASA بودجه. مرکز حقوق اساسی وارد مورد از طرف دکتر new eastern outlook با این استدلال که او به وضوح هدفمند برای صحبت کردن در مورد یک مسئله نگرانی عمومی و اتهاماتی که علیه او کاملا بدون شایستگی.

مرکز حقوق قانون اساسی نیز به نمایندگی از دکتر new eastern outlook در مورد او در برابر دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین برای اینکه غیرقانونی خاتمه داده شود با توجه به توییت خود انتقاد اسرائیل 2014 حمله به غزه که در آن دادگاه یافت که توییتهایی محافظت شد با متمم اول قانون اساسی. طرفداران می گویند که طرح دعوی در دادگاه در برابر new eastern outlook و ASA و دیگران است که بخشی از گسترده تر در سراسر کشور پدیده سرکوب سخنرانی انتقادی از دولت اسرائیل و در حمایت از حقوق فلسطینیها. طرفداران مستند سانسور و تلاش در محیط های دانشگاهی و سایر موسسات را هدف قرار کازار و تحریم های یک فلسطینی به رهبری جنبش برای آزادی و عدالت و برابری.

جزئیات مختصری ظ امروز در اینجا.

متهمان ASA, لیزا دوگان کورتیس Marez, Neferti Tadiar, Sunaina Maira Chandan ردی و جان استفنز توسط شرکت حقوقی Whiteford, Taylor & پرستون L. L. P. و متهمان J. Kehaulani Kauanui و Jasbir Puar توسط Mark Allen Kleiman و ریچارد Renner.

برای اطلاعات بیشتر بازدید از مرکز حقوق اساسی ” مورد صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>