طرح دعوی در دادگاه به دنبال اسناد و مدارک بر رئیس جمهور تهمت را ‘تسریع’ سوخت های فسیلی پروژه مصوبات

واشنگتن – مرکز تنوع زیستی شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امروز برای دریافت سوابق نشان میدهد که چگونه سازمان های فدرال در حال اجرای جمهور تهمت را به چشم پوشیدن از قوانین زیست محیطی به سرعت در مسیر حفاری نفت و گاز, سوخت های فسیلی, خطوط لوله و پروژه های دیگر در سراسر کشور.

رئيس جمهور در ژوئن 4 فرمان اجرایی مورد نیاز همه سازمان های فدرال به استناد اضطراری خود را با اقتدار به دور زدن گونه های در معرض خطر عمل, پاک, آب, عمل, ملی, سیاست محیط زیست عمل می کنند و دیگر قوانین زیست محیطی به تصویب پروژه ها به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

امروز طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی به دنبال پرونده از خدمات شیلات و حیات وحش, اداره مدیریت زمین و کاخ سفید شورای کیفیت محیط زیست.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال اجرا است نعل بیش از هر حفاظت محیط زیست با هیچ پاسخگویی و شفافیت” گفت: Brett Hartl, دولت, مدیر امور در این مرکز است. “ما نیاز به دانستن است که پروژه های در حال تایید و چه خسارت در حال انجام است. بیش از حد بسیاری از خط مقدم جوامع در حال درد و رنج دوقلو خطرات ناشی از COVID-19 و آلودگی بدتر ساخته شده توسط یک دولت اجرا amok.”

رئیس جمهور تهمت را نیز کارگردانی هر آژانس فدرال برای شناسایی پروژه های آنها می تواند تصویب ظرف مدت 30 روز بدون در نظر گرفتن پتانسیل آسیب رساندن به مردم و یا محیط زیست است. تا به امروز هیچ آژانس فدرال منتشر کرده است در گزارش خود به ساخت آن غیر ممکن است برای تعیین منظور اجرایی را آسیب.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در ماه ژوئن این مرکز به دنبال اطلاعات تحت قانون آزادی اطلاعات از هر آژانس فدرال درگیر در تصویب پروژه های زیربنایی. از آن پس نه تنها آژانس فدرال به ارائه یک سند در پاسخ به این مرکز درخواست.

آژانس های فدرال داده می شود قدرت اضطراری برای پاسخ سریع به حوادث خاص مانند بلایای طبیعی است. در 50 سال پس از تصویب ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند و این برق اضطراری استناد شده است 47 بار.

به همین ترتیب یک پروژه تایید شود می تواند به سرعت تحت خطر انقراض گونه عمل می کنند مانند زمانی که سازمان مدیریت اضطراری فدرال درخواست اجازه به سرعت ساخت بیمارستان برای درمان COVID-19 بيمار. اما گونه های در معرض خطر عمل می کند تامل است که سازمان راش پروژه از طریق که هیچ اتصال به زمینه ای اضطراری است.

رئیس جمهور تهمت را به منظور اجازه می دهد تا هر پروژه به تایید شود در هر نقطه از کشور بر اساس بهانه COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما کشف آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته با این فاحش سوء استفاده از قدرت و ما را نگه فدرال مقامات مسئول در دادگاه گفت:” Hartl.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>