وکیل: ارتش شناسایی باقی مانده است به عنوان از دست رفته سرباز ونسا Guillen

5 جولای (فردا) — بقایای انسانی یافت شده در نزدیکی تگزاس’ پایگاه نظامی فورت هود تگزاس مثبت داده شده به عنوان Spc. ونسا Guillen وکیل برای سرباز از دست رفته خانواده گفت: یکشنبه شب.

در یک بیانیه وکیل ناتالی Khawam نوشت: ارتش تایید کرد به او در روز جمعه که استخوان و دیگر باقی مانده است که در نزدیکی این پایگاه متعلق به Guillen که مستقر در فورت هود.

تبلیغات

“ما در از دست دادن برای کلمات” Khawam در بیانیه ای گفت: به فاکس 7 Austin. “این هرگز اتفاق افتاده است. کشور ما از دست یک سرباز جوان به این دلیل که سیستم خراب است.”

Guillen, 20 گذشته دیده مارس 22 در پارکینگ از هنگ مهندس اسکادران ستاد در فورت هود ترغیب جستجو برای محل نگهداری او که منجر به کشف مجموعه ای از انسان جزئی باقی مانده است در اواخر ماه گذشته در منطقه مورد علاقه برای تحقیق و تفحص به لئون رودخانه در بل شهرستان است.

هفته گذشته ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی شناسایی Spc. آرون دیوید رابینسون به عنوان یک مظنون در پرونده و گفت که او مرده بود با خودکشی در تگزاس, شهرستان کیللین پس از فرار فورت هود زودتر آن روز.

دومین مظنون در مورد 22 ساله Cecily اگویلار دو لا فرانترا که شناخته شده است به عنوان رابینسون دختر بازداشت شده است در اتهامات که او به او کمک کرد تا تجزیه Guillen بدن و سپس دفن آن در سه مکان مختلف.

با توجه به شکایت کیفری رابینسون bludgeoned Guillen به مرگ با یک چکش در تاریخ 22 آوریل در زراد خانه که در آن او کار می کرد قبل از تماس اگویلار دو لا فرانترا برای کمک به او را دور از بدن خود را.

در یک مصاحبه تلفنی با واشنگتن پست روز یکشنبه Mayra Guillen, ونسا خواهر بزرگتر گفت: خانواده منتظر تا روز یکشنبه برای انتشار تایید اجازه می دهد تا برای یک کشیش و روحانی به طور رسمی اطلاع گلوریا Guillen, ونسا ،

“او احساس ونسا بود که دیگر با ما,” او گفت:. “او تا به حال یک زمان سخت پذیرش وجود ندارد کل بدن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de