وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون محکوم مارک زوکربرگ تصمیم به ادامه انتشار جمهور تهمت توييتها ستایش خشونت

واشنگتن – وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون در پاسخ به یک بیانیه صادر شده در شب جمعه توسط مارک زوکربرگ ترسیم Facebook تصمیم به ادامه انتشار جمهور تهمت و اظهارات خواهان برای اعمال خشونت علیه مینیاپولیس معترضان در پی قتل جورج فلوید توسط افسران پلیس. در تطبیق پست در Twitter و Facebook صبح امروز رئیس جمهور تهمت با اشاره به معترضان به عنوان اراذل و اوباش تهدید به ارسال در ارتش و به این نتیجه رسیدند با بیان این که “وقتی غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

“رسانه های اجتماعی شرکت ها مسئولیت را به اطمینان حاصل شود که سیستم عامل خود استفاده می شود به تحریک خشونت در برابر مردم رنگ حتی زمانی که چنین تهدیدات آمده از کاخ سفید گفت:” کریستن کلارک رئیس و مدیر اجرایی وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون است. “در هیچ شرایط نامشخص ما محکوم مارک زوکربرگ تصمیم به ادامه انتشار جمهور تهمت اظهارات تحریک و ستایش خشونت در راه است که می تواند به اثبات مضر است به جوامع آمریکایی. Facebook بار دیگر موفق به عمل در برابر صریح نقض قوانین خاص خود را دارد و مجاز است خشونت آمیز و نژادپرستانه پست را به باقی می ماند. توییتر تنظیمات مهم هنجار است که اگر آن را همچنان به دنبال از طریق کمک خواهد کرد که ساخت آنلاین dialogue که هم راستا با ما ارزش های ملی و حکومت قانون است.”

در بیانیه زوکربرگ اعلام کرد: “بر خلاف توییتر ما باید یک سیاست قرار دادن یک هشدار در مقابل از نوشته های که ممکن است به تحریک خشونت زیرا ما اعتقاد داریم که اگر یک پست تحریک به خشونت می شود صرف نظر از اینکه آن است که ارزش خبری دارند حتی اگر آن می آید از یک سیاستمدار.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

توییتر به سرعت در زمان مناسب اجرای اقدام علیه این توییت برای نقض قوانین خود را در برابر ستایش خشونت است. آن را مخفی می کردند جیر پشت یک برچسب هشدار دهنده اما آن را به دلیل شرکت دارای یک درک newsworthiness استثنا اعمال می شود که زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده—و یا برخی دیگر از مقامات دولتی—شرکت در تحریک از حمایت دولت خشونت علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و یا گروه های دیگر.

رئیس جمهور تهمت ارسال همان پیام در Facebook و آن را نقض Facebook به استانداردهای جامعه از جمله ممنوعیت تحریک خشونت. اما با وجود این حادثه که بلافاصله گزارش به پلت فرم Facebook تا-کنون موفق به گرفتن هر گونه اقدام است. این اولین بار نیست Facebook شکست خورده است را به عمل می کنند زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آن نقض استانداردهای جامعه. به تازگی Facebook در زمان هیچ اقدامی در زمانی که رئیس جمهور تهمت گسترش دروغ در مورد رای گیری غایب و تهدید مقامات دولتی در میشیگان و نوادا. در 2018, Facebook در زمان هیچ اقدامی در زمانی که رئیس جمهور تهمت زد سیاسی تبلیغ استفاده می شود که نژادپرست تصاویر و کلیشه ها در مورد مهاجران است.

استفاده از عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” بدون حادثه است. این یک متهم و نژادپرستانه تاریخ به عنوان یک تهدید از خشونت علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. در سال 1967 میامی رئیس پلیس والتر Headley مورد استفاده عبارت را در آغوش پلیس خشونت و تهدید ظالمان استفاده از زور علیه آمریکایی های آفریقایی تبار و یا به عنوان او آن را یک “تفنگ ساچمهای سرکوب Negro زاغه اوباش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im