وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن را دیوان عالی کشور Recusals

واشنگتن – رئیس جمهور تهمت با صدور بیانیه ای خواستار قضات Ginsburg و ستمیر به recuse خود را از دیوان عالی کشور مهم است. کریستن کلارک رئیس و مدیر اجرایی وکلای کمیته تحت قانون با صدور بیانیه زیر را در پاسخ:

“رئیس جمهور تهمت تماس برای قضات Ginsburg و ستمیر به recuse خود را عمیقا نگران کننده و بی سابقه است. هیچ رئیس جمهور در زمان مدرن نشان داده است بیشتر بی احترامی و یا مشغول به کار به طور فعال تضعیف استقلال قوه قضائیه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: کریستن کلارک رئیس و مدیر اجرایی وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون است.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

کلارک همچنین اظهار نظر در این دولت افزایش تلاش ها برای جهش بیش دادگاه های پایین تر به دنبال مداخله در دیوان عالی کشور است. به طور خاص دولت اغلب به دنبال باقی می ماند از دادگاه بدوی بوده و یا به دنبال دیوان عالی کشور بررسی قبل از قضاوت نهایی در موارد متعدد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت های درگیر در دخالت در پرونده های مربوط به مسلمان ممنوعیت نما نظامی, ممنوعیت, سرشماری, IF و بیشتر.

“این دولت به دنبال تسلیحاتی دیوان عالی کشور به سرعت پیگیری اجرای تندرو دستور کار است. این دیوان عالی کشور نباید اجازه دولت به پایان اجرا در اطراف پایین تر و دادگاه موظف به بررسی و بحث برانگیز سیاست هایی که ممکن است در اجرا گرفتار قانون اساسی و فدرال ما حقوق مدنی ، دخالت یک عمل خطرناک است که تهدید سیاسی به دادگاه و upend فدرال قضائیه تضعیف نقش مرکزی منطقه و مدار دادگاه. دخالت تکذیب دیوان عالی کشور به نفع یک به طور کامل توسعه یافته ثبت و می تواند در نتیجه زودرس بررسی موارد شده اند که به طور کامل مورد بررسی قرار,” کلارک اشاره کرد.

عدالت ستمیر صادر شده اخیر مخالفت تنظیم جلو مشاهدات در مورد همکاران او در دادگاه که به طور فزاینده ای آماده به کمک مالی دولت درخواست به عمل معکوس در دادگاه منطقه سطح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>