Leaper و bounder: High-flying بلوز لوگان Tittle مبتنی توسط pandemic

توجه کالج میدانی و مربیان:

پس از شما قادر به ملاقات با استخدام در قرنطینه و پس از شما اطلاعات کمی در مورد برخی از اواخر bloomers, من شما را با ارائه رایگان استخدام نوک. شما می توانید به من بعد تشکر.

نام او لوگان Tittle ارشد در فرمونت ، او یک بلوز اگر چه شما نمی خواهد حدس می زنم آن را به به او نگاه کنید. او به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک قهرمان دو سرعت بلند, بلوز, پرتاب نیزه, پرتاب کننده و قطب vaulter و او را به همه کسانی که همه چیز بیش از حد (فکر می کنم دو و میدانی در اینجا).

Tittle یکی از بهترین دبستان بالا جامپر در کشور است. او فصل داخلی محدود به فقط سه دیدار قبل از coronavirus آورده و همه چیز را متوقف کند. او موفق به کسب هر سه دیدار این BYU و وبر دولت invitationals و Simplot بازی. در Simplot در چه خواهد بود خود را نهایی رقابت های سال او پاک 6-پا-10¾.

است که به Tittle سوم-بهترین پرش به بالا علامت در کشور انتهایی ایندیانا را Kamyren گرت (7-0½) و کانزاس’ Tyus ویلسون (7-0¼) و با مونتانا Trey Tintinger (6-10¾). Tittle را علامت گذاری نیز سرپوشیده رکورد یوتا دبیرستان ورزشکاران است.

خود جهش است و حتی بیشتر چشمگیر است که شما در نظر است که او در مورد 5-پا-10 که بدان معنی است که او پاکسازی یک نوار است که بیش از یک پا بالای سر خود را. بسیاری از رقبا بالا هستند 6-foo-2 یا بلندتر. در موارد متعدد ورزشکاران و یا پدر و مادر خود را نزدیک Tittle به او بگویید که آن را سرگرم کننده به تماشای یک “کوتاه کلفت” مرد پریدن در برابر آن قد دراز و باریک بچه ها.

“او بسیار انفجاری می گوید:” Tittle مربی دورن Montgomery. “من هرگز دیده می شود هر کسی که پاپ او را در پرش ارتفاع و پرش بلند است.”

پرش ارتفاع بسیار ویژگی های رویداد, اما حتی بیشتر از آن برای کوتاه ژاکت کش باف پشمی مانند Tittle که توضیح می دهد که آن “من فرم کاملا متفاوت (از آن بلندتر جامپر). من تقریبا افقی در زیر نوار و پس از آن من باید برای پرتاب باسن من.”

Tittle وزن آن در حدود 156 پوند اما او نیمکت پرس 285 پوند با توجه به مونتگمری. او یک تیم است. در 2019 دولت پیگیری قهرمانی دیدار او برنده پرش ارتفاع را زد پا در فریمانت دوم-محل 4×100 متر رله و سوم قرار گرفت در پرش طول و ششم در پرتاب نیزه. خود بهترین نشانه ها 22-2½ در پرش طول 159-9 در پرتاب نیزه و 11.30 در 100 متر اما تقریبا قطعا بهبود یافته است و آنها در این فصل اگر او تا به حال شده است با توجه به این شانس.

او بزرگ آرمان برای از دست 2020 پس از یک فصل نا امید کننده تاریخ و مبارزه است. در سال 2019 او پاک 6-8 در پرش ارتفاع, اما در هر دیدار که در آن سال او اقدام 6-9 و موفق به آن روشن است.

“شما سه تلاش در هر ارتفاع در هر دیدار با” او می گوید. “انجام محاسبات ریاضی است. که بسیاری از نتواند. من واقعا می خواستم برای دریافت بیش از آن احمق قوز.”

سرخوردگی خود را پایدار او را از طریق offseason جلسات آموزشی و کار پاداش داده شد. در داخل سالن ملاقات از سال 2020 در BYU او پاک 6-9 در اولین تلاش خود و پس از آن 6-9¾. در Simplot بازی در پوکاتلو آیداهو او ساخته شده 6-10¾ ترخیص کالا که در آن زمان بهترین پرش در کشور است.

“او سخت کار می کرد تمام پاییز و زمستان آماده شدن برای فصل می گوید:” مونتگمری. “او در اتاق وزن. هدف خود را برای دو سال بود که 6-9. از آن شده است خود را kryptonite.”

Tittle را Simplot عملکرد واجد شرایط او را برای معتبر تعادل جدید ملی داخل سالن ملاقات در شهر نیویورک است. Tittle و مونتگمری جمع آوری حمایت مالی پول به صندوق به این سفر اما تنها چند ساعت قبل از رفتن آنها به پرواز به دیدار Montgomery, دریافت ایمیل, گفت این دیدار لغو شد. او به نام Tittle به او بگویید ،

“او بسیار ناراحت می گوید:” مونتگمری. “من در دل برای او.”

تقریبا بلافاصله Tittle خواسته خود را مربی آنها چه می خواهد بگوید حامیان مالی خود را. آنها در حال حاضر صرف پول در بلیط هواپیما و هتل (به عنوان معلوم شد Delta Airlines نمی خواهد بازپرداخت پول).

“حامیان واقعا درک می گوید:” مونتگمری. “تا آنجا که من می دانم هیچ یک از آنها می خواستم پول است.”

خبر بد تر وارد روز بعد. تمام بهار دبیرستان رقابت های ورزشی به حالت تعلیق در آمد برای دو هفته. هفته بعد فصل به طور کامل لغو شد.

“این یک سه یا چهار روز به صورت (Tittle) می گوید:” مونتگمری.

Tittle است فلسفی در مورد آن است. “من هنوز هم بیش از آن (لغو نجومی) — آن بدبو است,” او می گوید. “من فقط نشستن در خانه در تمام طول روز و آن پیر. اما من نمی خواهم به فکر می کنم “من ضعیف” هنگامی که وجود دارد (ورزشکاران دیگر) که وابسته در این فصل شاید به دریافت یک بورس تحصیلی و یا به سادگی به یک سال بیشتر از آهنگ.

“من می دانم که این امکان وجود دارد که من قادر خواهید بود برای یک فصل دیگر از آهنگ (در دانشگاه). بدن تغییرات خیلی از 17-18 و برخی از این سالمندان می تواند آمار برخی علائم که ممکن است آنها را ارائه می دهد فرصت های. این ویروس نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای — من امیدوارم که چنین است — اما در این هفته تحت تاثیر این همه مردم آتی.”

Tittle همدلی برای دیگر آمادگی ورزشکاران است به طوری که زمانی که او به استخدام در تلفن او آنها را می پرسد چه حوادث آنها در حال تلاش برای پر کردن و سپس توصیه به ورزشکاران او فکر می کند که آنها باید در نظر بگیرید که آنها در غیر این صورت ممکن است بدانید در مورد.

Tittle عملکرد این زمستان او را در آخرین لحظات استخدام هدف برای مربیان کالج, اما به دلیل همه گیر — و از آنجا که او یک شخص بالغ در اواخر خود استخدام پیچیده و نامشخص است. نمرات خود را کمک نمی کند مهم است یا نه.

“من مبارزه با” او می گوید. “من نمی دانم چرا. من نمی آن را به طور جدی.”

برخی از مدارس ارائه کمک هزینه تحصیلی و مشروط به فارغ التحصیلی خود را. “ما باید او را در مسیر فارغ التحصیل می گوید:” مونتگمری. “اگر او می کند که درب باز خواهد شد برای او.”

او فقط شروع به دریافت منافع بیشتر از مربیان کالج وقتی فصل بود و تعطیل. وبر امور خارجه یوتا, دره, دانشگاه جنوبی یوتا و چندین خارج از مدارس دولتی در غرب باید با او تماس.

“من دیر به کل جذب بازی می گوید:” Tittle. “من نمی دانم که من می تواند به دانشگاه برود و سپس به طور ناگهانی آن بود که من سال آخر و من نیاز به این. آن را سخت به بگویید که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

پس از 6 پا-10¾ ترخیص Tittle بلافاصله تبدیل به اهداف دیگر. او می خواست به دفاع از خود قهرمانی کشور و او می خواست به پرش بالاتر است. “من می خواستم به این 7 پا, باشگاه,” او می گوید. “نه بسیاری از بچه های مدرسه بالا می توانید می گویند که آنها انجام دادیم.” Tittle نمی خواهد هر گونه فرصت های بیشتر برای رقابت در دبیرستان اما او امیدوار است او می تواند رزومه خود را پیگیری از جمله اهداف در کالج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im