LeBron James شکاف های سه گانه به عنوان لیکرز دست کشیدن صهیون Williamson, پلیکان دوباره

NEW ORLEANS — از LeBron James’ بسیاری از استعدادهای این یکی ممکن است باقی می ماند دستکمگرفتهشده: انسان دارای یک حس برای لحظه ای.

او احساس کردند که لحظه ای می رسند با بیش از دو دقیقه به عنوان او برداشت ارتجاعی تامین سه گانه-دو شب پس از آن ثانیه بعد کشیده تا برای 3-اشاره گر بر صهیون ویلیامسون — نوجوان phenom که بسیاری از در حال حاضر به عنوان وارث او آشکار است.

به عنوان جیمز سرش می دویم. عقب در دفاع پس از عقد سبد او wagged زبان خود را با اعتماد به نفس از یک مرد که می داند که او شب کار تمام است اما انجام می شود.

جیمز و لیکرز (46-13) نیاز ندارد آنتونی دیویس در یک 122-114 برنده بیش از پلیکان در شب یکشنبه در اسموتی شاه مرکز. در بسیاری از راه های جیمز بود که به اندازه کافی درخشان خود در 34 نقطه 13-کمک 12-دوباره بجای اول برگشتن شب که دوباره زندگی به هیولا صدور صورت حساب از این بازی بزرگترین ستاره امروز در مقابل یکی فردا. در حالی که آن را به پایان رسید 4-0 فصل رفت و برگشت برای لیکرز بازی بود به اندازه کافی قوی به عنوان علوفه برای چند هفته آینده به عنوان ممکن است در دور اول سری می تواند شکل بگیرد.

این تیم دومین جلسه این هفته و مانند اول هر دو و جیمز ویلیامسون شد دیدنی. 19 ساله تا به حال 35 امتیاز و هفت ریباند خود نمایشگاه کبودی فیزیکی و نشان می دهد توقف آنتن.

با Davis نشسته دومین بازی از یک back-to-back, حمایت از به ثمر رساند نقش کاهش یافت و به کایل Kuzma که تا به حال 20 امتیاز به عنوان استارتر — یکی از شش لیکرز در دو چهره است. سابق Laker ساق پوش, جوراب توپ تا به حال نزدیک به یک سه گانه-دو خود را برای New Orleans با 19 امتیاز و 9 ریباند و 9 پاس گل.

برخی از این بازی به یاد ماندنی ترین توالی برجسته و جیمز ویلیامسون مبارزه. پس از سه ماهه دوم سال با در اختیار داشتن آن ویلیامسون منفجر طریق Kuzma برای غوطه دادن جیمز در زمان توپ و میخ 40 فوت بلوز در اوایل ساعت شات — پاسخ سریع برای نوجوانان phenom. در یکی از معدود اموال که در آن جیمز محافظت ویلیامسون one-on-one او برداشت و در جیب خود را برای یک سرقت به عنوان Williamson, تلاش برای بازگشت او.

نه تیم تا به حال روشن دفاعی در پاسخ به دیگر ستاره. Kuzma آغاز شده در Williamson بود اما تحت فشار قرار دادند توسط 285 پوند به جلو در رنگ و به هر Laker. در مقدار زیادی از اموال لیکرز به سادگی خراب او سوخت 33-10 رایگان پرتاب اختلاف در نیواورلئان ” به نفع.

به همین ترتیب جیمز بود unguardable. او پس از شروع به بازی 8 از 10 از میدان او سوخته هر دو جاش هارت و Jrue تعطیلات در یک پوشش و گذشت برای باز کردن بورس که پلیکان دو تیمی او. او سه گانه-دو او 13 سال است.

در حالی که دو مرد ساخته شده اخبار سه شنبه گفت: آنها صحبت نکرده بود که به نظر می رسید که در نهایت اتفاق می افتد که آنها راه می رفت خارج از دادگاه: جیمز و ویلیامسون در آغوش گرفت و جیمز گفت: برخی از کلمات به او قبل از عزیمت به پرواز بازگشت به لس آنجلس.

پیشرو داستان از زمانی که این تیم ملاقات کرد در ماه نوامبر — دیویس’ بازگشت به نیواورلئان — خاطرهای دوردست بود. دیویس نشسته بازی با مناسب زانو درد را همراه با هم تیمی الکس کاروسو (درد همسترینگ). پوشیدن یک رنگ خاکستری روشن و سفید hoodie او روی نیمکت نشسته بودند به خوبی از محل موردتوجه وتماشای عموم. بیشترین تعامل او با سابق نیواورلئان هم تیمی شد در این تونل که در آن او همچنین به طور خلاصه به دریافت مربی آلوین Gentry و رئیس جمهور دیوید گریفین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>