LeBron James تازه کار, کارت, بازخوانی $1.8 M در حراج

20 ژوئیه (UPI) — یک تازه کار, کارت, لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James به فروش می رسد برای $1.845 میلیون دلار در یک حراج آنلاین.

این 2003-2004 عرشه فوقانی پچ Rookie موازی کارت فروخته یکشنبه در Goldin مزایده. Lob.com مدیر عامل شرکت Leore Avidar خریداری pricy مقوا یادگاری. فروش نشان دهنده ترین-خرید گران قیمت در تاریخ برای بسکتبال با کارت.

تبلیغات

James’ تازه کار, کارت, فروش, همچنین تنظیم یک رکورد برای priciest کارت تولید شده در سال 1980 و یا بعد. کارت ویژگی های یک برش قطعه ای از جیمز کلیولند کاوالیرز نیوجرسی و تشکر کرد.

“اگر ما صحبت کردن در مورد یک T206 [Honus] واگنر یا یک سال 1952 [میکی] گوشته آن را احتمالا نمی خواهد که خیلی اخبار” گلدین مزایده موسس کن Goldin ESPN گفت:.

“اما زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد یک کارت بود که به معنای واقعی کلمه تولید 17 سال پیش است و برای یک مرد هنوز هم در NBA بازی آن را فقط اخبار تکان دهنده به بسیاری از مردم است.”

پچ Rookie موازی مجموعه تولید شده به همان تعداد از کارت به عنوان بازیکنان شماره پیراهن که به معنی 23 از جیمز rookie کارت تولید شده بودند. فقط دو تا از کارت های دریافت 9.5 نعناع gem امتیاز توسط بکت سرویس درجه بندی. یکی از کارت های فروخته شده در حراج و دیگر همچنان در دست خصوصی.

“حدس بزن چه کس دیگری یک زن و شوهر از کسانی که دقیق آنهایی که بیش از حد” جیمز نوشت یکشنبه در Instagram.

جیمز 35 به طور متوسط 20.9 امتیاز 5.9 کمک و 5.5 ریباند در طول rookie کمپین در کلیولند. او جوانترین Rookie سال در لیگ تاریخ (19).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>