LeBron James, Spotify, HBO در میان 2020 مهندسی هوافضا

لس آنجلس — LeBron James, Jimmy Fallon, Spotify و HBO در میان 2020 مهندسی هوافضا برای اینترنت تعالی.

این آکادمی بین المللی هنرهای دیجیتال و علوم اعلام برندگان سه شنبه.

فالون را “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” برنده وبی برای بهترین رسانه های اجتماعی برای ترویج مشهور در حالی که جیمز بود برای او افتخار ESPN “خوش آمدید به برون برون زمین” که در زمان خانه بهترین رابط کاربری جایزه.

این سال را وابسته به تار از خانه اختصاص داده شده است برای ارج نهادن به افراد و سازمان هایی که در حال استفاده از اینترنت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

کریستن بل برنده برای کمک به کودکان در درک بیماری همه گیر در حالی که DJ D-Nice برنده هنرمند از سال برای #ClubQuarantine مجموعه در Instagram زندگی می کنند. Avi Schiffmann 17 ساله از ایالت واشنگتن شد برای راه اندازی اولیه COVID-19 ردیابی پایگاه داده و سایت. جان Krasinksi نیز افتخار خود را “خبر خوب” نشان می دهد که برای بالا بردن روحیه پس از همه گیر.

گوگل و نشنال جئوگرافیک برنده بیشترین جوایز با 14 هر. ناسا آمد دور با کلی بهترین حضور اجتماعی.

Lil Nas X “پانینی” برنده وابسته به تار برای مردم صدای جایزه بهترین کارگردانی هنری. Spotify در به ثمر رساند یک جایزه برای بهترین استفاده از رسانه های آنلاین در حالی که HBO ادعا کرد بهترین مارک سرمقاله تجربه.

تام هنکس “#NiceTweets با تام هنکس” برنده صدای مردم است جایزه هنر و سرگرمی است.

دیگر برندگان شامل Spotify در, واشنگتن پست, ESPN و آسوشیتد پرس که مجموعه محیط زیست “آنچه می تواند را نجات داد ؟” شد صدای مردم برنده برای مستند تصویری.

Patton Oswalt میزبان 24 سالانه جوایز وبی’ آغاز و در 3 p. m. EDT.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de