LeBron James به افتخار کلاس 2020 با همه ستاره رویداد

نیویورک — LeBron James کنار هم قرار دادن همه ستاره رویداد به افتخار و جشن کلاس مدرسه بالا از سال 2020 که تا به حال آن فصل فارغ التحصیلی طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این LeBron James Family Foundation, XQ موسسه و صنعت سرگرمی بنیاد روز چهارشنبه اعلام کرد که یک ساعت ویژه “فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس از سال 2020” خواهد شد به طور همزمان در, NBC, ABC, CBS و Fox on May 16 در 8 p. m. EDT. این رویداد خواهد پرداخت ادای احترام به دانش آموزان فارغ التحصیل این سال را شامل ظاهر توسط جیمز, Pharrell Williams, Malala Yousafzai, the Jonas Brothers بد اسم حیوان دست اموز یارا شهیدی بن پلات لنا Waithe و H. E. R.

“من می خواستم برای کمک به ایجاد یک نشان می دهد که نگاه و احساس بسیار متفاوت از سنتی ویژه. چیزی که صحبت می کرد به بچه ها در راه های مختلف. این بچه ها خیلی سخت برای تحصیلات تکمیلی و آنچه که اتفاق می افتد به آنها را واقعا ناعادلانه” جیمز در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس. “من امیدوارم که ما می توانیم به آنها و خانواده شان چیزی سرد است که باعث می شود موفقیت خود را احساس خاص.”

“فارغ التحصیل با هم” به سرپرستی توسط دانش آموزان دبیرستان و مربیان است. از آن خواهد شد از ویژگی های شروع سخنرانی, اجرای, و بیشتر. آن را نیز به هوا در Infinite, Facebook, YouTube, مجموعه شبکه PeopleTV و دیگر سیستم عامل های دیجیتال.

دیگر شرکت کنندگان در این رویداد شامل مگان Rapinoe, YBN Cordae, Chika, Charli D’Amelio دیکسی دین D’Amelio, لورن, خاکستری, Brandan “Bmike” Odums هنری پلات و یونس پلات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im