افسانه ای قاضی یادبود مربی تیم بسکتبال جیم Yerkovich, 77, پاس پس از نبرد با بیماری پارکینسون

سالت لیک سیتی — جیم Yerkovich که مربی قاضی یادبود پسران تیم بسکتبال برای 44 سال قبل از بازنشستگی در سال 2010 گذشت در خانه اش در آزادی خلیج بشویید. چهارشنبه شب پس از نبرد با بیماری پارکینسون.

او 77.

Yerkovich به یک جزء اصلی در حاشیه در قاضی یادبود کوچک بدنسازی از سال 1966 تا 2010. او در طول زندگی حرفه ای خود را در تیم های متصلب تا 634 برنده سه مسابقات قهرمانی کشور شش نفر دوم پس از اتمام و 18 منطقه شد.

او 634 برنده در دوم بیشتر در دولت سابقه در پشت در جورج بروس (Dugway و غرب خط الراس).

زمانی که Yerkovich بازنشسته و از قاضی در سال 2010 گفت: Deseret News “آن را بزرگ بوده است ، این مردم هستند که باید ساخته شده تفاوت. من می دانم که صدا ممکن است اما آن را نمی. این همه در مورد مردم است.”

در سال 2003 Yerkovich گذراند فلسفه مربیگری اش در یک کتاب با عنوان “ما: یک مدل برای مربیگری و مسیحی زندگی می کنند.” او آن را به نام و برجسته خود را در حرفه مربیگری.

Yerkovich خلاصه تا هسته از “ما” فلسفه در کتاب خود گفت: “مربیان می تواند به بازیکنان آموزش چگونه به بازی بازی در همان زمان آنها را آموزش آنها در مورد زندگی است.”

که فلسفه عبودیت برنامه های خود را برای 30 سال و در رابطه با برخی از شدت وفادار دستیار مربیان آنها دلایل اصلی Yerkovich عاشق مربیگری بسکتبال دبیرستان برای 44 سال است.

در سال 2017, قاضی یادبود تغییر نام آن gym Coach Yerkovich تربیت بدنی. Yerkovich شد فارغ التحصیل از قاضی یادبود در سال 1961.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im