سالت لیک سیتی — Utahns به احتمال زیاد نمی خواهد می دانم که تا اواخر این هفته که آیا حتی یک شانس آنها را ببینید هر گونه کاهش مالیات قبل از مجلس 45 روز جلسه به پایان می رسد در مارس 12.

نهایی درآمد تخمین می زند استفاده می شود را به پایان برساند صرف برنامه ریزی برای بودجه سال آغاز می شود که 1 جولای به علت روز پس از رئیس جمهور بعد از تعطیلات. شماره جدید نشان خواهد داد که آیا وجود دارد هر گونه غیر منتظره افزایش در دولت کلید درآمد منابع درآمد و مالیات فروش.

در حال حاضر وجود دارد یک مازاد بودجه این سال, اما رشد در فروش درآمدهای مالیاتی همچنان به دور عقب مالیات بر درآمد مجموعه به عنوان مصرف کننده صرف شیفت از کالا به خدمات. که باعث می شود آن را سخت به تعادل بودجه به دلیل مالیات فروش را تشکیل می دهند بخش عمده ای از دولت صندوق به طور کلی در حالی که مالیات بر درآمد تنها می توانید به آموزش و پرورش است.

قانونگذاران به فکر آنها بود که مشکل حل شد با مالیات بسته اصلاحات به تصویب رسید در یک ماه دسامبر جلسه ویژه قوه مقننه است که کاهش مالیات بر درآمد دولت در حالی که افزایش فروش مالیات بر مواد غذایی و گاز و برخی از خدمات به صورت کلی کاهش مالیات از 160 میلیون دلار.

به جای آن که بسته به پایان رسید تا لغو در شروع جلسه به طور منظم با توجه به موفقیت از شهروندان رفراندوم با هدف قرار دادن اصلاحات مالیاتی قبل از رای دهندگان در ماه نوامبر زمانی که همه از خانه و در حدود نیمی از مجلس سنا است تا برای انتخاب مجدد.

رهبران جمهوری خواه کنترل قوه مقننه را روشن ساخته است که آنها می خواهید به صبر کنید تا 2021 مقننه برای مقابله با اصلاحات مالیاتی دوباره. اما متوقف نشده برخی از نمایندگان مجلس از تلاش برای فشار به صورت خاص کاهش مالیات این جلسه حتی اگر صورتحساب خود را در حال انتظار کمیته تکالیف به طوری که آنها شنیده می شود.

“تنها چیزی که من شنیده ام در مورد مالیات است بیایید ببینید چگونه کار می کند گفت: بروید ؟ ما نمی توانیم آنها را شکر قبل از اینکه ما به آنها دارو” گفت: Rep. تیم Quinn, حمایت از HB260 یک لایحه برای افزایش یوتا مالیات بر درآمد وابسته به معافیت برای جبران مالیات فدرال تغییرات در سال 2017 است که منجر به افزایش مالیات برای بسیاری از خانواده های یوتا.

این لایحه کاهش مالیات بر درآمد توسط برخی از $50 میلیون دادن برخی از مالیات دهندگان به طور متوسط از $231 آنچه که آنها در کسب این سال در حالی که دیگران بیشتر درآمد خواهد پرداخت به طور متوسط از $59 بیشتر به دلیل نحوه افزایش معافیت خواهد بود از رده خارج.

کوین R-هبر شهرستان گفت: او را نمی بینم صورتحساب خود را به عنوان مالیات را کاهش دهد.

“حتی اگر آن را یک برش به درآمد ما فقط در تلاش برای بازگشت به آنچه که ما هرگز باید گرفته شود” او اضافه کرد: بسیاری از هموطنان خود را خانه اعضای “تفکر نه تنها باید آن را انجام می شود باید آن را انجام شده در سال گذشته و یا سال قبل از.”

Rep. والت بروکس گفت: در حالی که “عاقلانه به نوع یک نفس و دیدن آنچه که اتفاق می افتد با اعداد” او هنوز انتظار دارد که یک جلسه به برنامه ریزی برای لایحه HB181 که مجموعه کنار نزدیک به 16 میلیون دلار برای ارائه به طور متوسط مالیات بر درآمد از $256 در مزایای تامین اجتماعی به Utahns ساخت کمتر از $45,000.

بروکس است که از تبادل لایحه خود را به عنوان شروع نورد توپ در نهایت از بین بردن مالیات بر درآمد دولت در تامین اجتماعی مزایای. مانند افزایش وابسته به معافیت مالیاتی شکستن در امنیت اجتماعی بخشی از اصلاحات مالیاتی بسته است.

“ما نیاز به نشان می دهد که ما متعهد به کاهش مالیات و ما نیاز به ساخت برخی از اعتماد به مردم” سنت جورج جمهوری خواه گفت. “مردم بر این باورند با افزایش مالیات, اما آنها باور نمی مالیات را کاهش دهد. بنابراین ما باید به آنها نشان می دهد که آنچه که ما در حال تلاش برای انجام.”

اما قانونی رهبران نیست بنابراین مطمئن شوید.

“از نقطه نظر من به عنوان بودجه صندلی من فکر می کنم این نیاز به نگه دارید” گفت: سنا بودجه رئیس جری استیونسون, R-لیتون. “ما باید تمام این givebacks ما تا به حال در اصلاحات مالیاتی بسته ما بود. ما تا به حال برخی از takeaways وابسته به آن است. ما نمی توانیم اینجا نشسته و فقط به بازگشت.”

رئیس جمهور مجلس سنا استوارت, Adams, R-لیتون گفت که او نگران در مورد مالیات بر درآمد, مجموعه کاهش در برخی از نقطه. اگر که اتفاق می افتد رهبر سنا هشدار داد: “ما در حال رفتن به در مشکل بودجه آموزش و پرورش است. … مالیات بر درآمد است که بیشترین فرار مالیاتی. ما باید به شکل یک راه برای آماده سازی و قرار دادن ثبات به آن منبع درآمد.”

هر چه بودجه جدید اعداد تبدیل می شود استیونسون گفت که او “یک کمی leery” در مورد کاهش مالیات. او گفت: نمایندگان مجلس “نیاز به داشتن خیلی شرکت در givebacks تا زمانی که ما کشف کردن که چگونه ما در حال رفتن به قرار دادن این مالیات بسته با هم” به خصوص با امکان اقتصاد به رهبری می تواند به سمت رکود است.

که به معنی کاهش در مالیات بر درآمد استیونسون گفت. “چیزی که ما باید نگران این است که اگر ما درگیر شدن در جلویی که در کسر مالیات ما ندارد و یک صندوق عمومی است که ما می توانیم حمله مثل ما هشت یا 10 سال پیش زمانی که ما تا به حال رکود است. این صندوق به طور کلی است نه خیط و پیت کردن.”

اگر درآمد برآورد خوب هستند, اخبار مجلس سنا بودجه گفت پول اضافی باید کنار گذاشته شود.

“که من فکر می کنم این موضوع” استیونسون گفت. “اگر پول در می آید و آن را فراوان پس از آن من فکر می کنم ما احتمالا باید به دنبال قرار دادن برخی از پول که ما به آن دسترسی دارند که در طول رکود اقتصادی است. ما در طولانی ترین شکوفایی ما تا به حال در کشور ما در حال حاضر و آن را در حال رفتن به ماندن در آن راه برای همیشه.”

سناتور. ژن Davis, D-Salt Lake City, توافق قانونگذاران باید با احتیاط.

“من فکر می کنم آن را آسان تر برای رسیدگی به موضوع مالیات بر رفتن به جلو نیاز از آن است که به کاهش مالیات و سپس بازگشت از یک سال و یا تا بعد و می گویند ما نیاز به بالا بردن آنها,” دیویس گفت:.

مجلس Brad Wilson, R-کایزویل شد کمتر قاطعانه.

با توجه به آنچه جدید درآمد برآورد شبیه ویلسون گفت: “ما شروع روند” از تصمیم گیری اگر وجود خواهد داشت هر گونه کاهش مالیات در این سال است.

“شاید که باید کمک به ما هنگامی که ما این اطلاعات را به طور کامل مطلع تصمیم گیری در کاهش مالیات,” او گفت:. “من می گویم هر کس متعهد به کاهش مالیات در زمان مناسب در راه حق است.”

هنوز ویلسون است noncommittal در مورد اینکه آیا هر گونه کاهش مالیات خواهد شد در این سال اتفاق می افتد و ممکن است او هنوز جواب هفته آینده به دلیل آن که زمان را برای قانونگذاران به مرتب کردن بر اساس از طریق بودجه. اما هنگامی که کسانی که درآمد اعداد هستند که از آنها “واقعا کمک خواهد کرد که ما شروع روند کار را از طریق این.”

به صورت اسکناس به کاهش در وابسته به معافیت ها و مزایای تامین اجتماعی ویلسون گفت: هفته آینده نمایندگان مجلس را “یک ایده بهتر از آنچه این روند را مانند” برای کسانی که صورتحساب “اما من به شما با اطمینان ما را نمیفهمد تمام کسانی که صورتحساب هفته آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im