قانونگذاران تصویب بلوک در شکار و ماهیگیری مجوز برای Utahns که مدیون حمایت از کودکان

سالت لیک سیتی — یوتا به زودی ممکن است اجرای یک قانون است که نیروی Utahns به اولویت بندی پرداخت حمایت از کودکان بیش شکار و ماهیگیری.

قانونی که بار دولت از صدور سالانه شکار و ماهیگیری مجوز و یا اجازه به کسی مدیون حداقل 2500 دلار در حمایت از کودکان پرداخت افزایش یافت و از طریق مجلس سنا سهشنبه تنها با یک رای مخالف. HB197 را در حال حاضر قبل از فرماندار برای امضا یا وتو کند.

تعدادی از کشورهای دیگر این را انجام داده اند و شاهد یک افزایش چشمگیر در مجموعه خود گفت: سنا حامی تاد ویلر, R-وودز کراس.

در طول یک Feb. 11 کمیته, جلسه, لایحه حمایت Rep. ایمان Lisonbee R-کلیرفیلد گفت: تقریبا 400 میلیون دلار در حمایت از کودکان هنوز به جمع آوری می شود در یوتا — مبلغ که اثرات بیش از 112,000 کودکان است.

به همین دلیل این لایحه تاثیر می تواند گسترده است.

قبل تکرار این لایحه اعمال شده به بیش از 21,000 افرادی که خریداری شده یک شکار یا ماهیگیری مجوز و متخلف در پرداخت حمایت از کودکان. آن را تنگ و پس از یوتا اداره منابع طبیعی ابراز نگرانی می کند که درآمد دولت و بودجه فدرال شده اند کاهش می یابد بیش از 1.5 میلیون دلار از یک سال و با اجرای آن می باشد.

تنگ نسخه از این لایحه کاهش مجموع به حدود 400,000 یک سال آن را به عنوان اجازه می دهد مرمت مجوز پس از پدر و مادر باعث می شود تلاش برای راه اندازی طرح پرداخت با بهبود خدمات است. این اعمال را به مورد 6,700 Utahns با توجه به Lisonbee.

مجوزها به طور معمول هزینه ای در حدود 38 دلار برای یک مجوز و حدود 10 دلار برای یک بازی بزرگ قرعه کشی نرم افزار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im