مقننه عبور دو بحث برانگیز سقط جنین صورتحساب: گام بعدی چیست ؟

سالت لیک سیتی — حامیان سقط جنین را به طرح خود را برای وتو از دو اسکناس ساخته شده است که آن را از طریق 2020 قوه مقننه.

سه قطعه از قوانین مربوط به سقط جنین — ممنوعیت ترین روش انتخابی و مقررات در خلاصی از جنین باقی مانده است و اجباری فراصوت — الهام تعطیل گرم, مناظره, رسانه ملی توجه و افزایش scrutinization در یوتا سقط جنین ،

“یوتا در حال حاضر دارای بیش از 30 محدودیت در سقط جنین و Utahns نشان داده است که آنها علاقه مند هستید در بیشتر محدودیت در سقط جنین گفت:” کتی Matheson سخنگوی اتحاد برای بهتر ایالت یوتا است.

با استناد به یک نظرسنجی که 80 درصد از Utahns می گویند دولت نیاز ندارد اضافی اعمال محدودیت بر سقط جنین, Matheson گفت: برنامه های سازمان به صورت یک حق وتو از SB174 که ممنوعیت سقط جنین به جز در موارد تجاوز به عنف و زنای با محارم “اختلال قابل توجهی” از سلامت مادر و یا اگر جنین دارای یک کشنده یا شدید نقص هنگام تولد. اگر امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. گری هربرت قانون تنها اثر را اگر دادگاه عالی ایالات متحده در افغانستان Roe v. Wade تصمیم اعطای دسترسی زنان به سقط جنین.

نظرسنجی Matheson ذکر شده راه اندازی شد توسط والدین Association of Utah, اتحاد برای بهتر یوتا و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت یوتا است.

انتخابی ممنوعیت سقط جنین تصویب نهایی شب از 45 روز جلسه در حالی که SB67 گذشت 6 مارس و نیاز به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی یا دفن و یا سوزاندن سقط یا سقط جنین باقی مانده است. زنان قادر خواهد بود به را انتخاب کنید نه به تصمیم.

“من خوشحال هستم که زنان و پدر و مادر را در حال حاضر باید این گزینه را انتخاب کنید در صورتی که مایل به دفن یا سوزاندن نوزاد خود را در صورت سقط جنین و یا سقط جنین. من خوشحال هستم که جنین باقی مانده است — مانند دیگر انسانی باقی مانده است — خواهد بود و با درمان بیشتر کرامت” SB67 حمایت سناتور. کوتاه و مختصر خاردار, R-پروو در بیانیه ای گفت:.

یک سوم لایحه — که موجب رسانه ملی توجه هنگامی که تمام شش خدمت زنان در سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها راه می رفت در اعتراض به نام آنها نامیده می شدند برای یک رای می توانست مورد نیاز پزشکان برای نشان دادن یک زن او را سونوگرافی قبل از انجام سقط جنین هر چند او می تواند دور نگاه کنید اگر او می خواست. HB364 تصویب مجلس سنا پس از یک موقعیت احساسی بحث به پایان رسید که با پنج خواهان شکستن از حزب خود برای رای دادن در برابر آن. آن درگذشت و در خانه زمانی که رهبری نمی خواهد تماس این لایحه برای رای نهایی در اصلاحیه قبل از جلسه بسته شده است.

فرماندار و تا مارس 1 برای تعیین اینکه آیا یا نه او را وتو یا ثبت نام این قانون و سقط جنین حقوق گروه در حال آماده سازی خود برای ادامه مبارزه.

Karrie گالووی مدیر عامل و رئیس Planned Parenthood انجمن یوتا گفت که این گروه را به یاد مردم آنچه مجلس انجام داده است و به آنها بگویید که آنها باید صحبت کردن اگر آنها مخالف با صورتحساب.

هربرت گفت: در پایان این جلسه که “همه صورتحساب به موضوع حق وتو” اگر او فکر می کند چیزی amiss است یا غلط با سیاست.

“ما واقعا نمی هر گونه بزرگ headliners در حال حاضر برای وتو, اما گاهی اوقات آن را نمی آیند تا پس از یک جلسه بیش از,” او گفت:.

گالووی و Matheson هر دو به ذکر است که وجود دارد کاملا چند صورتحساب برخورد با زنان نسبت به حقوق باروری در این جلسه.

“آنها احساس کردند که با دولت فعلی در واشنگتن در آن زمان نخست برای یوتا برای قرار دادن خود را نشان در این نوع از قانون” گالووی گفت. “هیچ یک از آن بود جدید و متفاوت است. آن همه را به دست آورد از کشورهای دیگر است.”

گالووی گفت که او خواسته قانونگذاران تمرکز بر بهبود باروری زنان مراقبت های بهداشتی در عوض مانند بودجه بهداشت ، درک آشپزخانه لایحه که باید گسترش مدیکید به ارائه بیشتر Utahns با خانواده خدمات برنامه ریزی و کنترل تولد. این قانون هرگز بودجه و یا شنیده در خانه هر چند آن را تصویب 23-1 در سنا است.

“چرا ما به چلیپا از زنان دسترسی نداشتن به مراقبت های بهداشتی خود را به برنامه ریزی خانواده؟” گالووی گفت. “اگر ما تا به حال بیشتر آموزش و پرورش برای مردان در رابطه با زنان در این واقعیت است که اسپرم خود را, علل بارداری — که آنها برخی از مسئولیت ها?”

به عنوان نیاز به پزشکان به اداره فراصوت برای زنان قبل از دریافت آنها یک سقط گالووی گفت که او راحت است این لایحه در نهایت شکست خورده است.

او اعتبار زن سناتور که راه می رفت در اعتراض به نتیجه.

“همه ما به عنوان زنان و افرادی که عاشق زنان به آنها مدیون بدهی قدردانی از آنجا که در آن زمان چیزی بزرگ می خواهم که برای عام مردم می گویند:” اوه شاید ما در حال خراب در چیزی است که ما نباید خراب در,’,” او گفت:.

هربرت در آخرین شب از جلسه صحبت در مورد زنان تصمیم به راه رفتن.

“من فکر می کنم که یک پیام قوی — که البته من دیدم و شنیدم و من امیدوارم که همه ما به عنوان مردان به آن پاسخ خواهد داد در راه مثبت. ما نیاز به گوش دادن به کسانی که در خط مقدم از سقط جنین و تولد و این که زنان ما” او به خبرنگاران گفت: پنج شنبه شب.

سونوگرافی لایحه حمایت Rep. استیو Christiansen, R-غرب اردن گفت که او آموخته است که یک معامله بزرگ است که به نفع او در حال حرکت رو به جلو به عنوان او در ادامه به “مبارزه برای زندگی است.”

“هنوز هم وجود دارد یک نیاز مهم برای زنانی که به فکر سقط جنین را بهتر و بیشتر اطلاعات مربوطه را برای تصمیم گیری های مهم. و به حدی که بهبود اطلاعات کمک می کند تا جلوگیری از سقط جنین یک زندگی را نجات داده و خطرات به سلامت زن از سقط جنین شده اند را برطرف,” Christiansen گفت.

سناتور. Deidre Henderson, R-اسپانیایی چنگال با صدور بیانیه ای پس از زنان راه می رفت که در آن او تأیید کرد که در حالی که او طرفدار زندگی و همیشه رای به نرم افزار-زندگی صورتحساب او نگران است “ما در حال تجاوز با دولت مقرر پزشکی روش های غیر ضروری.”

نهایی عبور از SB174 های انتخابی سقط جنین ممنوع بود سریع و قاطع در 51-21 رای مردم تیراندازی کردن اصلاحات پیشنهاد شده از دموکرات ها امیدوار به کاهش تاثیر آن.

در طول بحث در کنگره سوزان Harrison, D-سندی که توسط یک پزشک نگرانی که به جای کاهش تعداد سقط جنین در این لایحه افزایش میزان سقط جنین ناامن.

“در طب اغلب وجود دارد هیچ تضمینی یا سیاه-و-سفید پاسخ. گاهی در سیاست یا سیاست شما وسوسه می خواهم همه چیز را سیاه یا سفید — خوب یا بد — yes یا no. پزشکی نیست مانند این که” هریسون گفت. “راه هایی که در دوران بارداری می تواند به چپ چپ هستند بی شمار غیر قابل پیش بینی و پیچیده است.”

لایحه حمایت از بهداشت ، دانیل McCay R-ریورتون گفت: قانونگذاران در مجلس سنا بحث Feb. 28 که “مسئولیت ما این است که این استدلال به این بحث.”

او گفت: مفهوم حقوق زنان به حاشیه رانده یک فرد حقوقی به نفع دیگری در این مورد جنین.

“حقوق من توقف زمانی که آن لطمه می زند و کسی دیگری” McCay گفت. و دولت “تابع اولیه است که برای محافظت از زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im