لحی — آن است که یک حزب در لحی دبیرستان در روز سه شنبه شب.

هر دو پسران و دختران تیم بسکتبال قطع شبکه به عنوان منطقه 7 شانزه و در طول جشن در midcourt girls’ مربی اوبری Van Pelt گفت: هر دو تیم “در حال حاضر از آن زمان برای رفتن به برنده جایزه بزرگ.”

تیم او ثابت شد منطقه 7 فصل مورد علاقه توسط لیگ مربیان بازگشت در ماه نوامبر و حمایت آن را با یک 21-0 فصل به طور منظم. در واقع پیشگامان رسما مسجل منطقه عنوان در هفته گذشته با یک پیروزی بیش از Timpview.

آن را به راحتی برنده در Timpanogos روز سه شنبه به پرچ کامل ضبط و جشن با طرفداران پس از بازگشت به لحی.

برای لحی را پسران, اگر چه آن نیاز به ضرب و شتم Timpanogos شنبه به پرچ عنوان. آن را در چشمگیر, مد 69-52 موجب در یک نیمه دوم.

“حتی اگر ما برنده منطقه, هر کسی می تواند برنده ام این منطقه گفت:” لحی مربی شان یاگر که تیم نوشته شده 9-3 علامت در منطقه 7 بعد از آن شد پیش بینی کرد تا پایان پنجم. “ما فقط ممنون و خدا را شکر که توپ منعکس راه ما و بچه ها پا تا زمانی که آنها انجام داد.”

تایسون هاوکینز چراغ راه با 22 امتیاز در حالی که Noa Gonsalves اضافه 15 و در شب هنگامی که پیشگامان خشک 10 3-اشاره گر. این پنجمین بازی این فصل که در آن آنها دو رقمی 3s.

آنها نیاز به تمام کسانی که 3s به انتقام 47-46 دست دادن به Timpanogos ماه گذشته.

درست مثل Lehi Timpanogos نیز کنترل آن منطقه عنوان destiny در این هفته با یک جفت برنده است. خارج از مختصر کشش در اواخر سه ماهه دوم و در اوایل سوم, چند, عکس, فقط, نیست, انداختن به ‘گرگ یک امید واقعی.

در آن کلید کشش در سه ماهه سوم Timpanogos گل در سه مستقیم اموال به 30-28 سرب در 5:25 علامت فقط دوم آن منجر شود از این بازی است.

“ما می دانستیم که آنها در حال رفتن به یک اجرا ‘علت آنها را همیشه انجام دهید. همه آنها می تواند شلیک کنید و آنها سخت به دفاع از” گفت: Yeager.

لحی حال قاطعانه پاسخ به طور خلاصه در حال سقوط ،

آن را به دست آورد سرب در back-to-back 3-اشاره گر از هاوکینز و Gonsalves و اجازه نداد تا بسته سه ماهه در 17-5 اجرا شود. سرب هرگز آغشته به تک رقمی کل سه ماهه چهارم.

“ما به اندازه کافی خوش شانس برای پاسخ زمانی که آنها ساخته شده است که اجرا شود. نوح آمار برخی از بزرگ 3s” گفت: Yeager.

لحی را در حال حاضر به صبر کنید تا شنبه به خود را یاد بگیرند حذفی سرنوشت زمانی که نهایی RPI رده بندی منتشر شده توسط UHSAA. در تازه ترین رتبه بندی آن هشتم, اما آن را امید به حرکت از یک نقطه و یا دو در رتبه بندی نهایی.

برای تیم دختران آن را اشغال کرده شماره 1 دانه تقریبا تمام فصل و از آن خواهد شد بلامنازع مورد علاقه در هفته آینده 5A برگشتی.

“این بسیار سخت ذهنی برای رفتن شکست نخوردگان در یک فصل و آنها را به قوی ماندن و ماندن محور تمام فصل طولانی شده است عالی است” گفت: Van Pelt.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su