Feb. 6 (UPI) — لیسانس آلوم Lesley مورفی مشغول به ازدواج می شود.

32 ساله و شخصیت تلویزیونی اعلام نامزدی به دوست پسر الکس Kavanagh, در یک Instagram پست چهارشنبه.

“2/4/20 یک روز من هرگز فراموش نکنید. ما در حال سوار شدن به یک هواپیما به عنوان ما صحبت می کنند به دیدار با پدر و مادر من در نیوزیلند! به دنبال به جلو به پردازش 24 ساعت گذشته از این زندگی باور نکردنی در 35,000 ft #ToKavAndToHold,” مورفی نوشت.

Kavanagh حرفه ای خلبان هواپیماهای بدون سرنشین از استرالیا با تایید این خبر در یک پست در حساب خود.

“زندگی بسیار دیوانه که تمام ستاره ها چین و فرد مناسب می آید را به زندگی خود را در زمان مناسب فقط زمانی که شما به آن نیاز دارید. هرگز در عشق,” او گفت:.

مورفی و Kavanagh شده است قدمت بیش از 18 ماه است. این زوج برای اولین بار ملاقات کرد زمانی که مورفی آورده هواپیماهای بدون سرنشین به Kavanagh به تعمیر.

“کلمات واقعا نمی تواند شروع به توصیف خوبی به اندازه کافی عمیق عشق و دوستی Lesley و من. من واقعا آرزو می کنم هر کس می تواند پیدا کردن عشق واقعی و ارتباط و احترام به یکدیگر است که ما داریم” Kavanagh گفت.

“لسلی من شما را دوست دارم با تمام قلب من و نمی توانید صبر کنید برای به اشتراک گذاشتن بقیه زندگی ما با هم,” او اضافه شده است.

مورفی همکار لیسانس ملت آلوم Ali Fedotowsky, Caila کوین و دزیره Hartsock در میان کسانی که برای تبریک این زن و شوهر در نظرات.

“تبریک بالاتر!!!!!! خیلی خوشحال برای شما” Fedotowsky نوشت.

“تبریک می گویم! این بسیار هیجان انگیز است” Hartsock اضافه شده است. “وقتی که می آید زمان به می گویند بله به لباس ما به شما دختر!”

مورفی به نام Kavanagh او “نیمه دیگر” در حالی که جشن Kavanagh تولد در یک پست در ماه ژانویه است.

“شادترین تولد به من نیم دیگر من هم اتاقی من سفر دوستان من barista من @هواپیماهای بدون سرنشین.خلبان! زندگی با شما است, جادویی, نیمه مانند ساخت در یک لانه پرنده در بالی. با تشکر برای ساخت زندگی بسیار سرگرم کننده,” او نوشت.

مشاهده این پست در Instagram

شادترین تولد به من نیم دیگر من هم اتاقی من سفر دوستان من barista من @هواپیماهای بدون سرنشین.خلبان! زندگی با شما است, جادویی, نیمه مانند ساخت در یک لانه پرنده در Bali️Thanks برای ساخت زندگی بسیار سرگرم کننده است. من هیجان زده برای دیدن آنچه 2020 در فروشگاه برای ما #mancrushmonday

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط لسلی • جاده Les سفر (@lesleyannemurphy) در

مورفی در رقابت Sean Lowe فصل از لیسانس و بعد از آن به نظر می رسد در کارشناسی بازی های زمستانی. او قبلا مورخ او لیسانس زمستان بازی co-star دین Unglert از کسی که با او تقسیم در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im