اگر چه تا کنون از بیش از COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر ارائه درس مهم. از بهداشت عمومی از نقطه نظر شاید یکی از مهم ترین این است که بهترین خدمات یک دولت می تواند به شهروندان خود – و به بقیه جهان – این است که هرگز چشم پوشی از کار اخراج و یا پنهان کردن میزان یک بیماری عفونی شیوع دلیل آن است که پتانسیل تبدیل شدن به یک اپیدمی و یا حتی یک بیماری همه گیر است که در سراسر بسیاری از کشورها در جهان است.

صدا و اطلاعات ضروری در کنترل بیماری موثر است. ستون فقرات بهداشت عمومی سیاست ها و اقدامات مستلزم دقیق و قابل اعتماد در مورد آمار تعداد موارد و موقعیت خود را. هنگامی که یک عفونت ویروسی تکامل می یابد در راه است که به نظر می رسد شوم از آغاز مسئولیت اخلاقی از همه دولت ها این است که این اطلاعات به طور گسترده ای شناخته شده به طوری که اقدامات کافی برای حفاظت را می توان در سطح جهانی است.

اقدامات موثر اجرا شده در کره جنوبی آلمان و سنگاپور در میان کشورهای دیگر برای کنترل عفونت تقاضا قوی به خوبی آماده و مالی صدا نظام سلامت.

بیشتر مهم است که به انتقال اطلاعات از طریق سازمان بهداشت جهانی (WHO) که در آن همه دولت ها (از جمله ایالات متحده آمریکا) نشان داده شده به بیمه تدوین سیاست های مناسب. تاخیر در انتقال این اطلاعات است پر هزینه در مبارزه با COVID-19 اجازه می دهد این بیماری همه گیر به پیشرفت در یک سرگیجه سرعت و باعث یک دست رفتن غیر ضروری از زندگی است.

به همان اندازه مهم است بدانید که چگونه بسیاری از تست های تشخیصی و تخت بیمارستان در دسترس هستند و همچنین تعدادی از بهداشت حرفه ای با تجهیزات حفاظتی و سایر منابع لازم برای مبارزه با یک بیماری همه گیر. جایی که این منابع کافی نیست دولت باید آماده شود تا همه اقدامات را به آنها را در دسترس در اولین نشانه از یک بیماری همه گیر. شیوع و اپیدمی برنامه آمادگی در حال حاضر وجود دارد در بسیاری از کشورها پس از مقامات ملی باید مطمئن شوید که آنها به صورت دوره ای بررسی و به روز رسانی.

به دلیل یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی موضوع را با سنگین لایههای سیاسی آن است که وسوسه انگیز برای قرار دادن چهره های سیاسی مسئول است. این اشتباه است که اثبات پرهزینه پس تنها کارشناسان بهداشت عمومی باید دانش فنی برای درک پویایی شیوع و کنترل خود را گسترش. نمونه های اخیر از رهبران سیاسی touting تست نشده درمان است که ممکن است تا پایان بودن خطرناک تر از مفید نشان می دهد خطرات ناشی از این رویکرد است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهادات که coronavirus می تواند با درمان های خانگی ضدعفونی کننده و اشعه ماوراء بنفش نور زیر پوست تزریق می شود باعث تعجب و بهت و حیرت در سراسر جهان است.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

برآورد شده است که یک سوم مردم تبدیل 65 نیاز به پرستاری و مراقبت در منزل در برخی از نقطه در طول و یا زندگی خود را. اما, با کیفیت پایین, مراقبت پرستاری در خانه بوده است مهم از عوامل مؤثر در بالا بودن میزان مرگ و میر افراد 65 ساله و مسن تر در هنگام مواجهه با یک رویداد فوق العاده ای مانند COVID-19 بیماری همه گیر. دولت باید کنترل سختگیرانه تر از خانه های پرستاری مطمئن شوید که ارائه دهندگان مراقبت تواند به اندازه کافی در هدایت برای جلوگیری از آوردن عوامل ایجاد این بیماری به چنین جمعیت های آسیب پذیر.

مبارزه با هر بیماری همه گیر خواسته های مطلوب و هماهنگی بین دولت مرکزی و ایالات متحده با روشنی دستورات و منابع آمدن از بالا. به جای عدم مرکزی-چراغ هماهنگی با مقامات محلی به عنوان اتفاق افتاده در آمریکا باعث شده است تا آنها را به رقابت شدید برای منابع کمیاب برای مبارزه با عفونت. علاوه بر این آتش زا پیام از رئیس جمهور ایجاد یک فضای ناآرامی مخل به موثر و از لحاظ فنی صدا مبارزه با عفونت کروناویروس. چندین بهداشت عمومی کارشناسان بر این باورند که هماهنگی بهتر و از لحاظ فنی صدا پاسخ از کاخ سفید را نجات جان هزاران نفر.

درس مهم تا همین اواخر ناشناخته است که افراد آلوده به ویروس coronavirus مسری هستند قبل از تبدیل شدن به علامت; در نتیجه عدم موفقیت در مهار بیماری همه گیر از همان ابتدا. این بر اهمیت مناسب و گسترده آزمایش به منظور منزوی کردن تمام کسانی که مبتلا به این بیماری است.

اقدامات موثر اجرا شده در کره جنوبی آلمان و سنگاپور در میان کشورهای دیگر برای کنترل عفونت تقاضا قوی به خوبی آماده و مالی صدا نظام سلامت. این COVID-19 همه گیر شده است بزرگترین چالش تمدن ما و راه ما از زندگی در قرن گذشته است. نادیده گرفتن این درس اساسی دعوت به فاجعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im