شیکاگو — NBA همه ستاره بازی یک ستاره نکردم نمایشگاه به معنای به بازیکنان و طرفداران یک استراحت از استرس و دقت از فصل به طور منظم اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد درس را آموخته است.

به عنوان اولین بار All-Stars رودی Gobert و داناون Mitchell آماده سازی خود را برای کشش نهایی از یوتا جاز را 2019-20 فصل یکی از چیزهایی که ایستاده و به هر دو بازیکن در طول زمان خود را در شیکاگو بود نوع شخص و بازیکن است که در آن طول می کشد به رقابت برای قهرمانی.

بین این همه ستاره مربیان و بازیکنان در یکشنبه شب هفت وجود دارد NBA هشت MVP غنائم و بی شماری کنفرانس نهایی ظاهر.

“تمرکز از سه ماهه گذشته شما در اطراف کادر مربیگری از سال گذشته قهرمان” میچل گفت. “شما می بینید توجه خود را به جزئیات. شما ببینید چه چیزی باعث می شود کایل لوری یک رهبر بزرگ و پاسکال Siakam مربی (نیک) ، دیدن چگونه Kawhi Leonard زمان در لحظات خاص و قادر بودن به آن است. کسانی که بچه ها قهرمانان و قادر به تماشای آنها از نزدیک مفید بود.”

Gobert تکرار همان چیزی اشاره کرد که آن را غیر ممکن است برای آمدن به دور از همه ستاره آخر هفته و به دست آوردن چیزی از میزان تجربه NBA آنها احاطه شده بودند.

علاوه بر این میچل گفت که آن را حقیقی بلکه اعتماد به نفس افزایش به اطراف اتاق نگاه کنید و تشخیص دهید که به او تعلق دارد.

“شما متوجه است که شما در میان بهترین ها در لیگ و شما یکی از آنها,” او گفت:.

آن را فقط جاز بازیکنان است که باید به دور از NBA All-Star 2020 با دانش به دست آورد. NBA در تلاش برای افزایش بهره در All-Star Game تغییر فرمت بسته شدن از بازی با ‘ایلام پایان” ابداع شده توسط Ball State استاد نیک ایلام که در آن وجود دارد هیچ ساعت بازی و به جای آن یک هدف نمره.

اصل NBA قرار بود به اضافه 35 امتیاز به بالاترین نمره تیم برای ایجاد نمره هدف و سپس هنگامی که کوبه برایانت درگذشت آنها تغییر آن به 24 به افتخار اواخر افسانه NBA.

خط پایین این است که آن را کار کرده است. هر چند آن مطمئن نیستید که منجر به این رویداد, در طول و بعد از تغییر فرمت ستایش بود دور و گسترده ای را برای ساخت این سال را به همه ستاره بازی یکی از بهترین ها در حافظه اخیر است.

NBA خواهد بود احمقانه به ادامه با این فرمت.

به دنبال و حتی دورتر پیش رو در ماه فوریه از 2023 NBA All-Star جشن بازگشت به سالت لیک سیتی برای اولین بار در 30 سال زمانی که جان استاکتون و کارل مالون شد نام شرکت-MVPs از سال 1993 همه ستاره بازی برگزار شده در دلتا مرکز.

اگرچه سه سال صبر کنید در حال حاضر و سالت لیک سیتی بازی میزبان هر دو میچل و Gobert به دنبال به جلو به اینکه بخشی از آن است.

“این رفتن به کودک” میچل گفت: یکشنبه شب. “امیدوارم ما در وجود هر دوی ما. ما در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و آیا ما چیزی. اما یک آخر هفته در دریاچه نمک بزرگ برای دولت و من فکر می کنم آن را برای رفتن به واقعا خاص است.”

Gobert گفت که با وجود یوتا در نظر گرفته می شود یکی از NBA کوچکتر بازار, NBA All-Star 2023 را به جهان یک فرصت برای دیدن چقدر بسکتبال وسیله ای برای طرفداران موسیقی جاز.

“طرفداران در سالت لیک سزاوار آن است.” “آنها واقعا پرشور نه فقط در مورد ما, اما در مورد بسکتبال در کل من فکر می کنم انرژی در حال رفتن به شگفت انگیز است.”

2023 بازی خواهد بود یوتا دومین بار میزبانی این همه ستاره رویداد خواهد شد و به دنبال 2021 همه ستاره آخر هفته در ایندیاناپولیس و 2022 در کلیولند.

اگر وجود دارد هر چیزی که میلر خانواده یا که سالت لیک سیتی باید از نمایشگاه امسال آخر هفته آن است که این فرصت به نمایش گذاشتن بهترین شهر و دولت ارائه کرده است باید مورد استفاده قرار گیرد ،

یوتا البته دارای تجربه در میزبانی مقیاس بزرگ, رویدادهای ورزشی, به طوری که آنها را تجربه کرده و باید با تکیه بر آن است که به منظور 2023 NBA All-Star تجربه است که مردم به یاد داشته باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im