بیایید افتخار افتاده کارگران در روز یادبود بیش از حد

روز یادبود به عنوان بسیاری از مردم می دانند شروع به عنوان یک راه برای بزرگداشت 600-800,000 رزمندگان که فوت مبارزه در هر دو طرف جنگ داخلی. این قدر که از دست دادن سخت است به تصویر. به عنوان یک درصد از جمعیت آن را مانند از دست دادن 6.2 میلیون به 8.3 میلیون نفر در این کشور امروز.

کمتر از مردم می دانند که این رویداد بسیاری از مورخین اولین روز یادبود جشن برگزار شد رهایی بردگان در چارلستون در سال 1865. با توجه به معاصر حساب که قبلا بردگی مردان و زنان جمع آوری شده به مناسب دفن به اتحادیه سربازان که مرده بود در حالی که زندانی رها شده در مسیر مسابقه. نیویورک تریبیون و چارلستون پیک گزارش داد که 10 ، 000 نفر جمع شده بودند برای برگزاری مراسم یادبود که در آن آفریقایی-آمریکایی سربازان راهپیمایی در شکل گیری و سه هزار و سیاه و دانش آموزان انجام شده و گل و سنگ “جان براون بدن.”

“مرگ را دنبال نمی کند آهن قوانین ریاضیات است. برای هر خانواده است که از دست عزیزان یک سطح از غم و اندوه روش بی نهایت. به همین دلیل نیازی مرگ و میر باید در تمام هزینه های اجتناب.” به عنوان با بسیاری از جنگ های داخلی در جنگ ضرر و زیان شدند و به اشتراک گذاشته نمی شود به همان اندازه در میان تمام طبقات اقتصادی. ثبت نام در عمل از سال 1863 تاسیس یک پیش نویس برای تمام مردان بین سنین 20 و 45. اما آن را نیز اجازه وظیفه خود را برای خرید راهی برای خروج از جنگ یا با پرداخت 300 دلار (تقریبا $6,100 امروز) و یا استخدام کسی برای پیوستن به ارتش را در خود جای. سپس به عنوان در حال حاضر تفاوت کلاس اغلب تبدیل به یک موضوع از زندگی و مرگ است. در حالی که هنوز ناشناخته خانواده های عزادار شد کمتر رایج در محافل ثروتمند.

جنگ جهانی اول به آمریکایی ها بیشتر سربازان افتاده به سوگواری و تبدیل به یک جنگ داخلی بزرگداشت به گسترده تر تعطیلات. متاسفانه شده است وجود دارد هیچ کمبود از جنگ های پس از آن. خانواده من مانند بسیاری دیگر شده است لمس توسط این شکل از دست دادن.

با هر نوع شانس جامعه ما هرگز دوباره دیدن سطح نظامی مرگ را تجربه کرده در جنگ داخلی. هر نظامی مرگ یک تراژدی است. اما پس از آن به طوری است که هر بی مرگ. به همین دلیل ممکن است زمان را در نظر بگیرید تجلیل نوع دیگری از فداکاری در این تعطیلات بیش از حد: این کارگران که مرگ در هر سال در کار است.

بیش از 5000 نفر (5,250) درگذشت این کار در سال 2018 با توجه به دولت آمریکا داده است. که بیش از 14 مرگ و میر در هر روز به طور متوسط. این مرگ و میر ها همه بیش از حد و مکرر در بسیاری از خطوط از جمله بسیاری شده است که طبقه بندی به عنوان “ضروری” در پی بیماری همه گیر. نقاشی و ساخت و ساز و معاملات به شدت به نمایندگی از میان مرگبارترین شغل به عنوان ورود به سیستم (مرگبارترین غیر نظامی حرفه ای) ماهیگیری سفر هوایی رد و فاضلاب رانندگی و دیگر کار حمل و نقل کشاورزی و دام داری و قدرت خط تعمیر و نگهداری.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مأموران اجرای قانون در 16-مرگبارترین خط کار می کنند. دیگر در معرض خطر مشاغل عبارتند از: معدن و ماشین آلات اپراتور اورژانس پزشکی تکنسین نجاران و رانندگان تاکسی/راننده. به عنوان سربازان این کارگران “طلب کردن” برای بسیاری از دلایل: برای خدمت به آموزش و پرورش به ارائه برای خانواده خود را.

مردم در این شغل نشان می دهد فوق العاده شجاعت هر روز که آنها نشان می دهد تا برای کار. هر یک از آنها می داند که این می تواند بعد زمانی که شانس خود را اجرا می شود. مرگ به اشکال مختلف برای مشاغل مختلف—رانندگان تاکسی هستند بیشتر احتمال دارد به قتل از هر کارگر به عنوان مثال—اما شجاعت آن را طول می کشد همان باقی می ماند.

“این ممکن است زمان را در نظر بگیرید تجلیل نوع دیگری از فداکاری در این تعطیلات بیش از حد: این کارگران که مرگ در هر سال در کار است.”

روشن, خدمت سربازی در زمان جنگ باقی مانده است مرگبارتر از هر ملکی شغل. در ارتفاع عراق و افغانستان و جنگ و برآورد نرخ سالانه برای ارتش ایالات متحده در مبارزه با مرگ و میر 78.8 در هر 100 ، 000. اتفاقی مرگ و میر نیز بالا بود در 46 مرگ و میر در هر هزار, ساخت مجموع خطر بزرگتر از آن است که حتی بیشتر در معرض خطر غیر نظامی مشاغل از ورود به سیستم (97 مرگ و میر در هر 100 ، 000) و ماهیگیری (77 مرگ و میر در هر 100 ، 000).

در پایان این مرگ را دنبال نمی کند آهن قوانین ریاضیات است. برای هر خانواده است که از دست عزیزان یک سطح از غم و اندوه روش بی نهایت. به همین دلیل نیازی مرگ و میر باید در تمام هزینه های اجتناب. سازمان ملل هرگز نباید به جنگ بر اساس فریب و یا حماقت. مدیران اجرائی و سیاسی خود را به بندگان هرگز نباید آگاهانه به مخاطره می اندازد زندگی کارگران و یا دیگران در تعقیب سود در تمام هزینه. اما هر چه توجیهی برای این خطر در کسانی که چهره آن را شجاعانه سزاوار به رسمیت شناخته شود. تجلیل از یک نوع قربانی نمیبرد دیگران است.

Covid-19 به ما نشان داده که چگونه بسیاری از انواع مختلف از کارگران مورد نیاز برای امن نگه داشتن ما قرار دارد و تغذیه. بسیاری از آنها را به صورت خطر هر روز فقط به عنوان سربازان انجام دهد. وجود خواهد داشت زمان به بحث در مورد حقوق آنها سزاوار و نمایندگی سیاسی آنها رد شده است. در عین حال اجازه دهید به یاد داشته باشید کسانی که در میان آنها که فوت کرده اند, به عنوان ما به یاد داشته باشید کسانی که زندگی خود را در راه های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de