بیایید فقط برای گوش دادن در حال حاضر: همه کسانی که سفید هستند و ممتاز باز باید گوش خود را به درد

آن را فقط یک کمی بیش از یک هفته پس از قتل یک غیر مسلح سیاه مردی به نام جورج فلوید در مینیاپولیس و در عین حال آن را احساس می کند مانند ارزش یک سال اتفاق افتاده است.

شهرهای آمریکا و کلیساها سوخته است. مسالمت آمیز معترضان اشک آور و تانک و گلوله. فروشگاه ها و کسب و کارهای کوچک را نابود و غارت. روزنامه نگاران بازداشت شده است. و در روز دوشنبه رئیس جمهور ایالات متحده در پاسخ به آن همه با یک تهدید به نوبه خود نظامی علیه شهروندان آمریکایی و یک عکس-op مارس به واشنگتن کلیسا در حالی که او لذت می برد حمایت از پلیس و سرویس مخفی.

به این می گویند یک بار برای امریکا احساس می کند مانند کتمان حقیقت است. پردازش آن تمام شده است غیر ممکن است. من به آسانی با استفاده از صدای من به صحبت کردن قلم من تماس بگیرید, اما من نه بیش از حد افتخار به اعتراف است که من در مبارزه با آنچه که به می گویند.

من سوخته. پهن. دل شکسته. اما چه کسی می تواند مثل من — سفید ممتاز شاغل امن — می گویند که به معنی هر چیزی ؟ چیزی را تغییر دهید ؟ کمک به هر چیزی ؟

اگر من واقعا متحد می گویم من به دوستان من که در حال صدمه زدن به, عزادار, گریه کردن برای کمک و سپس صدای من نیست که مسائل در همه حال حاضر است. ایشان است. بنابراین به جای صحبت کردن در اینجا من گوش خواهد داد. من گوش دادن سخت تر از من همیشه قبل از.

من گوش دادن به صدای معترضان و فعالان و رهبران جامعه است که در این سنگر برای سال ها و دهه ها و قرن ها. من گوش دادن زمانی که آنها صحبت می کنند و من گوش فقط سخت زمانی که آنها صحبت می کنند در سکوت کردند.

من گوش به خانواده جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery, Tamir برنج Trayvon Martin, اریک گارنر, ساندرا مطلوب و بی شماری غم انگیز دیگران که پسران و دختران برادران و خواهر و خاله و عموهای شد پاره پاره دور blotted در اعمال بی معنی و بی عدالتی و خشونت است.

من گوش دادن به همکاران و دوستان من از جوامع مختلف که مدت طولانی است که من بیمار معلمان است. ممکن است ما راه می رفت در کنار یکدیگر برای سال, اما ما راه رفتن را از طریق مختلف آمریکا. و من درک می کنم که من هرگز درک.

من گوش دادن به سیاه و سفید شبان مدنی رهبران معلمان است.

من گوش دادن به داستان های روزمره آمریکایی ها در شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک نواحی شهری و روستایی گوشه که شکست خورده توسط آمریکا وعده, چه کسانی بوده اند را رد کرد بی احترامی به حاشیه رانده شده مشکوک متهم زندانی کشته شدند.

من گوش دادن به هر کسی که صحبت خواهد شد. شما می توانید با ایمیل من در زیر آدرس ایمیل.

چرا که در نهایت این صدای من است که باید به حساب نمی آید.

S. e. Cupp میزبان “s. e. Cupp فیلتر” در سی ان ان. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de