بیایید در حفظ و سازماندهی: نگاه کردن به درون در بایدن-ساندرز کارگروه آب و هوا

در زیر یک نامه فرستاده شده توسط Varshini Prakash, مدیر اجرایی آب و هوا و عدالت گروه طلوع آفتاب حرکت به حامیان خود سازمان پس از انتشار چهار شنبه (8 ژوئیه سال 2020) از توصیه های پیش نویس توسط ساندرز-بایدن وحدت وظیفه نیروی یک پانل که در آن او خدمت کرده است.

شما ممکن است به یاد داشته باشید که یک زن و شوهر از سال پیش, من نامزد توسط برنی ساندرز در کنار Represenative اسکندریه Ocasio-کورتز و عدالت زیست محیطی رهبر کاترین گل به خدمت در یک ساندرز-بایدن وحدت نیروی کار کمک خواهد کرد که به توصیه دموکراتیک پلت فرم و جو بایدن کمپین تغییر آب و هوا. من صرف شش هفته در سیاست بحث مبارزه برای چشم انداز است که افراد جوان باید برای آینده ما سزاوار رایگان از آب و هوا هرج و مرج است. امروز, توصیه های نیروی کار منتشر شد و من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با شما thougths و تجربه است.

“من هرگز پیش بینی ما خواهد راه رفتن از این فرایند با تمام تعهدات ما نیاز به اطمینان از آینده قابل زندگی برای نسل من و من می دانم که هنوز هم وجود دارد نفوذ در حزب دموکرات استقرار است که ما را به عقب نگه.”

در اینجا topline: ما منتقل سوزن زیادی به ویژه در, عدالت زیست محیطی و بالا بردن بایدن کلی جاه طلبی. اما هنوز کار بیشتری برای انجام به فشار دموکرات ها برای درک و پذیرش مقیاس بحران آب و هوا و نسبت به وعده واقعا فقط جامعه ما تصور می کنیم از طریق یک سبز معامله جدید است. بیایید نگه داشتن ساختمان.

من می دانستم که بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است در این نیروی کار ما را به نگه داشتن آوردن بیشتر مردم به جنبش ما و استفاده ما در حال رشد قدرت به هل دادن حزب دموکرات و شکست شرکت های بزرگ دموکرات ها و جمهوری خواهان در پای صندوقهای رای. من هرگز پیش بینی ما خواهد راه رفتن از این فرایند با تمام تعهدات ما نیاز به اطمینان از آینده قابل زندگی برای نسل من و من می دانم که هنوز هم وجود دارد نفوذ در حزب دموکرات استقرار است که ما را به عقب نگه. اما من همچنین امیدوار است که با شرکت من خواهد بود قادر به آوردن قدرت جنبش ما ساخته شده است برای ارائه پیشرفت و تعهدات ما می تواند نگه دارید در آینده بایدن دولت پاسخگو به ادامه فشار برای بیشتر از آنچه لازم است. من با خوشحالی به می گویند که ما نه تنها که. ما در حال حاضر ترک این سیاست بحث با توصیه هایی است که اگر به طور کامل اجرا خواهد شد جو بایدن آب و هوا طرح بطور قابل توجهی بیشتر بلند پروازانه عادلانه و فوری از آنچه که روی میز بود فقط چند هفته پیش. نتایج حاصل از آب و هوا وظیفه نیروی—همراه با نتایج حاصل از دیگر نیروهای وظیفه در اقتصاد, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, عدالت کیفری و مهاجرت در حال هل دادن بایدن پلت فرم در یک به طور قابل توجهی پیشرفته تر جهت است که خیلی بیشتر در خط با ما چشم انداز نهایی برای سبز معامله جدید است.

رفتن به گروه ضربت جلسات من تا به حال دو اهداف خاص:

 1. فشار بایدن تیم برای افزایش جاه طلبی خود را بطور قابل توجهی (جدول زمانی معیار و غیره.) و
 2. اصرار عدالت زیست محیطی است که در هسته همه چیز ما از زمانی که مبارزه با بحران آب و هوا.

در اینجا برخی از نکات برجسته از سیاست ها و برنامه های ما را تحت فشار قرار دادند بایدن در و بودند که در نهایت محصول نهایی شامل.

 • آب و هوا جاه طلبی
  • رسیدن به 100% تمیز برق بعد از 2035, 100% تمیز کردن ساختمان های جدید تا سال 2030 و استانداردهای 100% تمیز کردن وسایل نقلیه جدید را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است
  • تاریخی سرمایه گذاری در حمل و نقل انبوه سبز عمومی و مسکن و سایر قرن 21 پایدار پروژه های زیربنایی
 • مشاغل سبز
  • قهرمان یک “آب سپاه” که با پشتیبانی از نسل جدیدی از کارگران جوان برای مقابله با بحران آب و هوا را از طریق شغل خوب و پردرآمد که با استانداردهای کار.
  • اطمینان حاصل شود تمام کارگران تضمین حق پیوستن به اتحادیه اروپا در مجموع مقرون به صرفه و تضمین کار و استانداردهای بهداشتی در هر آب و هوا و یا سبز جدید مقابله مرتبط با شغل و پروژه های
 • عدالت زیست محیطی
  • ایجاد عدالت زیست محیطی صندوق را تاریخی سرمایه گذاری در, عدالت زیست محیطی پروژه (به عنوان مثال از بین بردن میراث آلودگی ناشی از زباله های سمی سایت remediating سرب در رنگ و خطوط لوله حصول اطمینان از امن فاضلاب و آب سیستم های کم درآمد جوامع و جوامع از رنگ)
  • احترام بومی حاکمیت ملی: تعهد به رعایت قوانین و مقررات در راه است که باعث تقویت حاکمیت قبیله ای و قبیله ای را تضمین می کند رضایت در پروژه های مربوط به زمین است که در آن قبایل خود حتی یک کسری علاقه. متعهد به اوایل و در حال انجام مشاوره با قبایل برای شناسایی و کار مناسب کاهش و یا نگرانی در مورد پروژه های زیربنایی.
  • پیاده سازی سهام روی صفحه نمایش در تمام عمده فدرال هزینه های سیاست گذاری و زیرساخت های سرمایه گذاری از جمله آب و هوا, انرژی, محیط زیست, مسکن و حمل و نقل و نقشه های محروم جوامع که در آن بودجه باید به ترتیب اولویت
 • برگزاری آلوده پاسخگو
  • نگه مدیران شرکت شخصا مسئول موثر بر سلامت و ایمنی کارگران و جوامع مانند عمدا پنهان و یا تحریف مواد اطلاعات از جمله زمان زندان که در آن merited.
  • پیاده سازی یک “آب و هوا test” در تمام زیرساخت های جدید برای جلوگیری از سوخت های فسیلی گسترش
 • محیط زیست پایدار
  • گیاه بیش از 16 میلیارد درختان تا سال 2050 از جمله در مناطق شهری و اولویت جوامع رنگ و کم درآمد جوامع
  • بازسازی منطقه ای مواد غذایی زیرساخت های به اطمینان حاصل شود که محلی زیرساخت های بازار است که در محل برای خانواده کشاورزان به فروش طیف وسیع تری از محصولات و حمایت از کوچک و متوسط کشاورزان و تولید کنندگان با تقویت اجرای قوانین ضد تراست.
  • پیاده سازی اجزای یک آبی “معامله جدید”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اینها فقط برخی از topline پیروزی. به طور کلی ما نقل مکان کرد بایدن را معیار اطراف decarbonization به مراتب بیشتر بلند پروازانه. در حال حاضر ما معیارهای سنجیده خواهد شد در جدول زمانی از امروز و فردا از آنچه که ما را در رسیدن به آینده 5, 10, 15 سال نه 30 یا 50. این یک پیروزی بزرگ است.

“به طور کلی ما نقل مکان کرد بایدن را معیار اطراف decarbonization به مراتب بیشتر بلند پروازانه.”

ما صریحتر حمایت و ملحق شدند و از دیگر انتصاب در تحکیم عدالت زیست محیطی اجزای بایدن آب طرح است. در حالی که بایدن قبلا کردم 3/20 در, عدالت زیست محیطی بخش از سبز ما قرارداد جدید کارت امتیازی این پلت فرم است که به مراتب بیشتر پاسخگو به نابرابر در جهان ما زندگی می کنند و پرداختن به اثرات زیست محیطی نژادپرستی classism و بی عدالتی است.

من می خواهم به بسیار روشن وجود دارد: برخی از جزئیات و تعهدات ما نمی کنید که ای کاش این پلت فرم تا به حال رفته بیشتر و یا که در آن من بود در تقابل با آنچه که به پایان رسید تا در سند است. این مناطق ما نیاز به نگه دارید هل دادن.

من آرزو می کنم ما می خواهم قادر به روشن کردن مقیاس سرمایه گذاری, مشاغل, و غیره. که جو بایدن را رسیدن به در مورد طرح مانند یک آب و هوا و سپاه و یا سطح سرمایه گذاری ما قصد داریم به اهرم بیش از 4-5 سال آینده به سمت ساختمان انرژی های تجدید پذیر اقتصاد است. ما یک فرصت تاریخی در مقابل ما با دهها میلیون نفر که نیاز به اشتغال در شغل بهتر از آنها قبلا در شکسته ما اقتصاد است. ما باید برای حفظ این فرصت روشن است. من هم واقعا آرزو ما رفته بود علاوه بر بحث در مورد چگونه ما می رویم به طور خاص فاز از تمام سوخت های فسیلی و جلوگیری از ترویج راه حل های نادرست مانند جذب و ذخیره سازی کربن. ما نیاز به جلوگیری از سوزاندن سوخت های فسیلی دیروز اگر ماندن در زیر 1.5 یا 2 درجه سانتیگراد گرم شدن کره زمین خواهد شد بیش از یک رویا لوله.

ما باید کار بیشتری انجام دهید و من باقی می ماند clear-eyed در مورد راه پیش رو. اما با توجه به جایی که شروع کردیم من احساس تشویق, که در آن ما فرود آمد. من فکر می کنم این روند نشان می دهد که جو بایدن و مردم در اطراف او در حال حاضر به گوش دادن و منتقل می شود. که بسیار متفاوت از ما رئیس جمهور فعلی. در حال حاضر ما باید همچنان به صدای ما شنیده می شود او فشار در این طرح را پاسخگو به حتی بیشتر جاه طلبی و اطمینان حاصل شود که جو بایدن حاضر به اذیت کردن, اسپرم به فشار از شرکت های بزرگ و ایران را تحت تاثیر قرار است که هنوز در تلاش به گوش او.

“من احساس می کنم واقعا امیدوار. نه به این دلیل که نیروی کار یا به دلیل آنچه که من انتظار می رود بایدن به انجام و یا انجام نمی, اما به دلیل آنچه که جنبش ما در حال حاضر منتقل شده و ساخته شده است.”

من لازم نیست همه پاسخ برای جایی که ما در حال حرکت رو به جلو, اما در این لحظه من احساس می کنم واقعا امیدوار. نه به این دلیل که نیروی کار یا به دلیل آنچه که من انتظار می رود بایدن به انجام و یا انجام نمی, اما به دلیل آنچه که جنبش ما در حال حاضر منتقل شده و ساخته شده است. من فکر می کنم آن را ایمن می گویند که این است که جنبش ما را برخی از قدرت و نفوذ خود را در یک بایدن دولت. و من می دانم که ما در حال رفتن به نگه داشتن در حال رشد بزرگتر و بزرگتر و بزرگتر و بیشتر unstopabble تا ما قدرت را به نفع جهان است که ما سزاوار است.

چگونه من می دانم که? در طی 6 هفته که من نشسته ام در این زوم اتاق با Congresspeople سابق و مقامات اداری را دیده ام و نوجوانان سرنگونی 31 سال وقت کنگره در نیویورک, من دیده ام افراد جوان در کنتاکی کمک به یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا بر روی یک سبز معامله جدید می آیند در اینچ از سرنگونی دموکراتیک استقرار را در میچ مک کانل من دیده ام ما تعداد مراکز همچنان به رشد در سطح جهانی همه گیر و من دیده ام ما افزایش قدرت ایستادن در کنار دیگر افراد جوان در خیابان ها خواستار عدالت برای سیاه و سفید زندگی می کند.

ما باید یک راه برای رفتن در هنوز اما ما نیز آمده است. بیایید در حفظ و سازماندهی. بیایید نگه داشتن تماس از جهان ما سزاوار است. بیایید شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و سفید خود را ناسیونالیست سوخت های فسیلی رفقا در ماه نوامبر. هم من می دانم که یک روز به زودی ما را به اولین گام به سوی یک سبز جدید برای مقابله امریکا اطمینان حاصل کنید که خورشید هر روز صبح.

اگر شما می خواهم شما می توانید جزئیات کامل پلت فرم توصیه در اینجا (pdf). DNC پلت فرم پیش نویس شروع می شود در صفحه اول و فهرست کامل آب و هوا توصیه ها آغاز می شود در صفحه 42.

این افتخار به بخشی از این جنبش با همه شما

Varshini

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>