به آرامی و با احتیاط کسری شاهین شجاعانه به بیرون آمدن از سایه.

این خوبی پاشنه بلند مردمی از محافظه کار فکر می کنم مخازن و محافل سیاسی که برای چندین دهه با موفقیت تحت فشار قرار دادند و دولت برای تحمیل ریاضت اقتصادی و اجتماعی کاهش هزینه در بقیه از ما در نام نگه داشتن دولت کسری کوچک است.

با این کشور وضعیتی وخیم از ویرانگر اقتصادی shutdown ناشی از کوروناویروس این معمولا از خود راضی کسری شاهین هنوز محشور عصب به بیرون می آیند به طور کامل در برابر آنچه اثبات می شود بسیار محبوب بود و با عمومی—دراماتیک ramping تا از اتاوا را صرف به سپر کانادایی از مالی ناامیدی.

رهبری سابق حزب محافظه کار استفن هارپر نخست وزیر کسری-قتل جمعیت شروع به ظهور مجدد مشخص است که این بیماری همه گیر نمی شود این تحول رویداد است که می تواند طلسم پایان عمیقا نابرابر شرکت تحت سلطه اقتصادی جهان آنها مجدانه ساخته شده در دهه های اخیر.

اما رهبری سابق حزب محافظه کار استفن هارپر نخست وزیر کسری-قتل جمعیت شروع به ظهور مجدد مشخص است که این بیماری همه گیر نمی شود این تحول رویداد است که می تواند طلسم پایان عمیقا نابرابر شرکت تحت سلطه اقتصادی جهان آنها مجدانه ساخته شده در دهه های اخیر.

پس از پنج سال از نزدیک سکوت پس از 2015 انتخاباتی شکست هارپر در زمان به وال استریت ژورنال اعلام افزایش هزینه های “اقتصادی ویرانگر” و هشدار می دهند که اگر دولت “موفق به عمل خفیف ریاضت فعالانه وحشیانه نوع خواهد بود محوری بر آنها.”

این همان زبان کسری بازها مورد استفاده در 1990s برای ترساندن کانادایی را به باور که مگر ما به شدت کاهش هزینه های دولت, ما می خواهم آمار بدهی “دیوار” — خطر ناک نقطه که در آن سرمایه گذاران بین المللی دیگر نمی خواهد به من قرض بدهید به ما پول است.

هارپر اصرار در op-ed که کانادا “نزدیک” به قراردادی در بدهی های خود را — ضربه بدهی دیوار — در ’90s.

این یک داستان ترسناک اما نه حتی از راه دور درست است.

در واقع حتی به عنوان دقت دامن زده کسری هیستری به تب زمین در اواسط-90s و کانادا و حفظ آن بسیار بالا رتبه بندی اعتباری — سه گانه (Aaa)— نشان می دهد که معتبر وال استریت رتبه بندی سازمان های رتبه بندی شده و آن را یکی از امن ترین مکان ها در جهان برای سرمایه گذاری است.

زیر بودند بسیاری از کشورها با اعتبار کشش پایین به Baa3 و پس از آن در زیر آنها کشورهای رتبه “بالا خطر است.” پایین تر هنوز هم ده ها تن از کشورهای آفریقایی که حتی نمی توانید یک رتبه اعتباری; بازارهای بین المللی تا به حال آنها را قطع طولانی در پیش است.

در حال حاضر که بدهی دیوار اما کانادا هرگز در هر نقطه در نزدیکی آن است.

کسری شاهین این را می دانست. در عین حال آنها هنوز هم برافراشته در برابر کانادا بدهی تولید کافی ترس است که کانادایی ها پذیرفته وحشیانه دور از هزینه های اجتماعی کاهش تحویل داده شده توسط لیبرال وزیر دارایی پل مارتین در سال 1995.

پس از دکترین دولت غالب تقریبا بلامنازع در بحث های عمومی. تا به حال است.

کسری شاهین امیدوار به احیای هیستری آنها ایجاد شده در ’90s.

اما بیایید نمی شود فریب خورده دوباره. این بار اجازه دهید با توجه به واقعی بدهی داستان—داستان چگونه ما زد تا عظیم بدهی های مبارزه با جنگ جهانی دوم و ما نمی مرعوب آن پس از جنگ.

در حالی که بدهی ما امروز حدود 35 درصد از تولید ناخالص داخلی تا پایان جنگ جهانی دوم به آن رسیده عظیم 130 درصد از تولید ناخالص داخلی. “اما هیچ کس مراقبت!,” یادداشت اکونومیست جیم استنفورد و مدیر مرکز آینده کار می کنند.

ما حتی نمی پرداخت که بدهی! بر خلاف ما متصلب تا مقدار زیادی بدهی بیشتر در اوایل دهه پس از جنگ به عنوان اتاوا به شدت سرمایه گذاری در زیرساخت ها و گسترش اندازه و محدوده دولت است.

بدهی رو به رشد نگه داشته اما اقتصاد و رشد سریع ساخت بار بدهی نسبتا سبک تر است. توسط اواسط 70s ما بدهی به مبلغ تنها حدود 20 درصد از تولید ناخالص داخلی. ما در واقع هرگز آن را پرداخت کردن; ما فقط به طور موثر outgrew آن می گوید استنفورد.

کسانی که سال ها گاهی اوقات به نام “عصر طلایی سرمایهداری” به عنوان اقتصاد شکوفا و قوی طبقه متوسط پدید آمده است.

کسری شاهین نمی تواند انکار این حقایق اما آنها این پیشنهاد را نمی کند.

در واقع با امروز رکورد کم هزینه استقراض با نرخ بهره موثر نزدیک به صفر—ما موقعیت خوبی برای اجرای یک بدهی بزرگ در واقع هیچ هزینه ما اجازه می دهد برای قرار دادن کانادایی بازگشت به کار و شروع به ساخت زیرساخت های مورد نیاز برای انتقال به انرژی پاک.

ما در واقع می تواند در راه ما را به یک بسیار متفاوت و آینده امیدوار کننده. اما تعداد آن کسری شاهین به زودی گردان menacingly سربار خم جهنم در جلوگیری از هر گونه انحراف از ریاضت آنها محدود ما برای چند دهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net