بیایید توجه به آنچه COVID-19 در تلاش است به ما بگویید که در مورد تغییر آب و هوا

چه COVID-19 همه گیر و تغییر آب و هوا در مشترک دارند ؟ هر دو نشانه از فعالیت های انسانی از تعادل خارج است. آنها با وجودی که تهدید و مرگ و مير هستند بزرگ عادات زندگی مدرن است. COVID-19 و تغییر آب و هوا به شدت سلامت بی عدالتی تجربه شده توسط مردم رنگ و دیگر آسیب پذیر جوامع است. هر دو ما را تهدید می کند در آینده اما COVID-19 است و ما امیدواریم که موقت است. تغییر آب و هوا ممکن است برای همیشه اگر ما تغییر راه ما. عواملی که COVID-19 بسیار خطرناک نیز حرکت می کند تغییر آب و هوا به سمت غیر قابل برگشت است.

به عنوان یک پزشک معتقدم در مزایای بهداشت و درمان علت زمینه ای از یک مشکل بهداشتی است. COVID-19 نشان می دهد که وجود دارد این است که یک ارتباط مستقیم بین محیط زیست و سلامت ما است. آنچه که ما آموخته ایم این بیماری همه گیر از طریق تجربه است که ما نمی توانیم چشم پوشی از هشدار از دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی. پیشگیری مهم تر از همیشه قبل از.

نگاهی به آلودگی هوا به عنوان مثال. ما می دانیم که سوزاندن پتروشیمی ایجاد ذرات و گازهای مضر که منجر به سطح زمین ازون یا دود که همه تا حد زیادی به سلامت انسان آسیب. در واقع گزارش های اخیر از آمریکا ریه ارتباط یافت که نزدیک به 5 در 10 نفر در ایالات متحده زندگی می کنند در شهرستان ها با ناسالم ازن یا ذرات آلودگی است. ذرات مرتبط است به التهاب و بسیاری از بیماری های مزمن است که یک فرد بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19. در عین حال به جای تقویت بهداشت عمومی حمایت در طول زمان بحران بهداشت عمومی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمله پادمان است که کاهش آلودگی در جوامع ما.

سطوح پایین تر از دود هستند استارک یادآوری چگونه “عادی” فعالیت باعث آلودگی هوا و تهدید سلامتی ما.

در نگاه قبل از – و در-COVID-19 تصاویر هوایی فوق virus نقاط داغ. چگونه به سرعت Mother Nature بهبود می یابد که میلیون ها نفر از افراد و جلوگیری از رانندگی با اتومبیل های بنزینی! سطوح پایین تر از دود هستند استارک یادآوری چگونه “عادی” فعالیت باعث آلودگی هوا و تهدید سلامتی ما. نگاهی به آنچه که ما می تواند دستیابی اگر فقط ما تصمیم گیری هوشمند در حال حاضر برای سرعت بخشیدن به انتقال به تمیز کننده منابع انرژی و حمل و نقل.

من امیدوارم که این آگاهی انگیزه هر یک از ما را به انجام آنچه که ما می تواند به صرفه جویی در انرژی, سرمایه گذاری در پانل های خورشیدی برای خانه های ما و تجارت ما در guzzlers گاز برای وسایل نقلیه الکتریکی با استفاده از پمپ های حرارتی به جای استفاده از نفت و یا گاز برای گرم خانه های ما و آب حمام و پیدا کردن راه های دیگر برای دریافت سوخت های فسیلی از زندگی ما در جهت حفظ آسمان ما که زرق و برق دار سایه ای از آبی سالم.

به دلیل اجتماعی فاصله ما آموخته ام آنچه در آن به معنی از هم جدا می شود. رفتن به جلو بیایید سرمایه گذاری زمان ما منابع و انرژی را به ایجاد فضای امن و سالم در آینده است که همه مردم سزاوار. بیایید متوقف تحمل غیر مسئولانه آزادسازی آلاینده به هوا و آب ما. بیایید سازمان حفاظت محیط زیست بازگشت به ماموریت آن حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست به جای تعلیق اجرای قوانین زیست محیطی در طول بحران بهداشت عمومی. علاوه بر این ما نیز باید برای جلوگیری از توزیع بیش از میلیاردها دلار مالیات دهندگان به نفت و گاز و زغال سنگ شرکت.

ما می تواند به صرف بیشتر در زیرساخت ها و در کمتر نظامی و ماشین آلات. ما می توانیم شجاعت اخلاقی اجازه می دهد تا قیمت از چیزهایی که ما به خرید به منعکس کننده هزینه های واقعی به محیط زیست ما سلامت و رفاه مردم آن چیزهایی; در حالی که در همان زمان مطمئن شوید که همه ما را از دسترسی به نیازهای اساسی ما برای غذا و سرپناه و مراقبت های پزشکی و معنی دار کار می کنند.

در حالی که ما در آن هستیم—این است که یک سخت– ما می تواند اعتراف کند که آن را نه فقط در صنعت سوخت فسیلی است که مشکل است. ما خرید آنچه که آنها فروش یک عمل اخلاقی و عواقب جسمی. این ماه با COVID-19 را به ما آموخت ما قادر به انتخاب سالم که زندگی ما بستگی دارد بر آن.

بیایید توجه به آنچه COVID-19 در تلاش است به ما بگویید که در مورد تغییر آب و هوا. این اشاره ما به یک سالم تر و انعطاف پذیر جهان اگر ما تصمیم به گوش دادن. ما هیچ وقت برای از دست دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر