بیایید صرفه جویی در خدمات پستی

مانند اکثر آمریکایی ها, جولی, نخ, صاحب, صادق, سگ کتاب در Bayfield, ویسکانسین, تا به حال به چهره ای قابل انعطاف از COVID-19 بیماری همه گیر.

“شبانه ما از میزبانی, موسیقی, ادبی بحث و خوانش شعر برای حمل و نقل کتاب در سراسر کشور,” او به من گفت.

آمریکایی ها عادی از هر سیاسی خط خطی از جمله 90 درصد از جمهوری خواهان و 96 درصد از دموکرات ها حمایت امداد پستی بسته.

با کتابفروشی توقیف, نخ, در حال حاضر با تکیه بر ایالات متحده خدمات پستی به ماندن در کسب و کار. صادقانه سگ کارکنان را حتی انتخاب یک کتاب مورد به “کت و شلوار خود را خلق و خوی” خود را بر اساس پاسخ به چند سوال شخصی. هزینه: فقط 9 دلار به علاوه 4 دلار برای تحویل پستی.

خصوصی, United Parcel Service (یو پی اس) از سوی دیگر اتهامات حداقل $10.75 برای کتاب تحویل.

اما فقط به عنوان خدمات پستی ارائه کتاب های بیشتر مواد غذایی و دیگر ملزومات از یک بحران مربوط به شیرجه رفتن در ایمیل درآمد تهدید به ورشکستگی سیستم. با توجه به همه گیر خدمات پستی پروژه های آن خواهد شد که 13 میلیارد دلار درآمد کمبود سپتامبر پایان سال مالی. که فقط ممکن است آن را از کسب و کار.

پستی رهبران می گویند که آنها نیاز به حداقل 25 میلیارد دلار در پول نقد اضطراری امداد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, اما, ارائه شده تنها 10 میلیارد دلار وام در ازای شیب افزایش نرخ و کاهش شغل.

در پاسخ به یک درخواست آنلاین بیش از 1000 نفر نوشت به توضیح دهد که چرا از دست دادن خدمات پستی خواهد بود مخربی به خصوص برای جوامع روستایی.

کارن Nyhus نوشت که او با استفاده از خدمات پستی برای ارسال هدیه کریسمس به او هشتاد ساله که زندگی در خارج از یک شهر کوچک در ایالت مین است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“USPS می آید در یک ماشین کوچک با چراغ چشمک زن تمام راه را در جاده به ارائه ملزومات دستورات او به امن” او اشاره کرد. “اگر او تا به حال به پرداخت خصوصی حامل این امر هزینه گزافی.”

میلیون ها نفر از آمریکایی ها نیز با تکیه بر خدمات پستی برای نسخه خود را. “USPS ارائه می شود زندگی من-نگه داشتن دارو” نوشته فرانک Cassianna از گل تلفونی نقطه اورگان. “بدون آن من خواهد بود مرده است.”

جانبازان نظامی نزدیک به یک چهارم از آنها زندگی در جوامع روستایی دریافت 80 درصد از meds خود را از طریق پست الکترونیکی.

به 14.5 میلیون ساکنان روستایی بدون دسترسی به اینترنت پر سرعت نیاز به خدمات پستی به پرداخت صورتحساب و برای اتصال به گسترده تر جهان است. USPS همچنین پشتیبانی از طبقه متوسط و مشاغل در جوامع در زمان بالا رفتن سرسام آور بیکاری است.

با توجه به موسسه مطالعات سیاست تجزیه و تحلیل از 15 بیشتر روستایی متحده خدمات پستی در استخدام افراد بیشتر از بسیاری دیگر از عمده کار دسته. می سی سی پی را نزدیک به 5000 پستی کارگران برای مثال تعداد زیادتر تفوق یافتن دولت اصلاحات افسران نجار و لوله کش آتش نشانان و بانک پیشگویان.

آمریکایی ها عادی از هر سیاسی خط خطی از جمله 90 درصد از جمهوری خواهان و 96 درصد از دموکرات ها حمایت امداد پستی بسته. اعضای کنگره باید حتی تشکیل, جدید, دو حزبی پستی حفظ حزبی به توجه است که تماس بگیرید.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال کرد که USPS می تواند در رفع مشکلات خاص خود را دارد اگر آن را فقط چهار برابر نرخ آن را هزینه کسب و کار مانند آمازون به رهبری یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دشمنان شخصی جف بزوس برای تحویل بسته. این فقط می خواهد صدمه دیده است مشتریان بدون حل مشکل کاهش پست درآمد.

در سال 1775 پدران بنیانگذار ما ایجاد خدمات پستی به کمک اتصال ملت ما. آن را همچنان به این نقش با ارائه مقرون به صرفه خدمات به هر متحده آدرس — مهم نیست که چگونه از راه دور. کارگران پستی سزاوار کمک ما در حال حاضر به طوری که آنها می توانید در ادامه خدمت ما برای نسل های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im