نامه: رای غیابی را برای بیشتر متفکرانه و آگاهانه رای دهندگان

رای غایب هستند یک قطعه مهم به رای دهندگان بهرهمند شدن. بین کار و خانواده تعهدات دسترسی به ایستگاه های رای گیری ساده نیست برای هر واجد شرایط ، در حالی که کودکان با شما به رای دادن می تواند یک تجربه مثبت اختلال در مراکز رای گیری در حال بزرگ بدون هیچ است. من قلم بسیاری از مقدماتی و یک انتخابات به طور منظم به این دلیل. بسیاری از والدین دیگر خجالتی و دور بیش از حد.

در سال 2014 من سه کودکان بسیار جوان به ايستگاه. آنها بزرگ نیست رای گیری اصحاب. حتی با یک خط کوتاه آنها انجام شد و در آن زمان ما به یک ماشین رای گیری. من سعی کردم به تمرکز اما خودم را مضطرب و فراموشکار. من ساخته شده برخی از مطلع آرا و من ساخته شده برخی از غمگین حدس بزند.

در سال 2016 رای-mail شد یک مزیت! با بچه در خواب, من در بر داشت مقدار زیادی از زمان بدون وقفه به تحقیقات نامزدها و مسائل. من پر من رای کمی اینجا و کمی آنجا با تحقیقات تازه در ذهن من است. من تا به حال زمان برای تجدید نظر در رای خود در نهایت قبل از رها کردن آن را خاموش.

رای غیابی من یک متفکر تر و آگاهانه رای دهندگان و یدکی دیگران از هرج و مرج است که گاهی اوقات همراه با همراهان من از فرزندان جوان است.

وقایع کنونی تاکید که چقدر جامعه و کشور نیاز به شنیدن همه از صدای ما. من پیوستن به دیگر اعضای مورمون زنان اخلاقی دولت به شدت تشویق محلی ما و رهبران ملی به صندوق و آماده شدن برای افزایش رای گیری غایب این سقوط.

ماریا Bettinson Evans

هللدی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>