نامه: ممنوعیت خصوصی آتش بازی است برای خوب از همه

جی Evensen سوال “چرا ما هنوز هم اجازه می دهد خصوصی آتش در ایالت یوتا?” است که ارزش پاسخ دادن. ما باید ممنوعیت استفاده غیر مسئولانه از آتش بازی. “ما” تعریف شده توسط شما و من با رهبران دولت, توسط آتش نشانان, توسط, اتش خرده فروشان و یا هر نهاد انسان که تحمل غیر مسئولانه استفاده از آتش بازی.

در حال حاضر به “چرا” ؟ ما همین حالا در انزوا زندگی می کنند. ما زندگی در خانواده ها و جوامع است. بنابراین رفتار ما بر دیگران. بیش از حد بسیاری از آتش سوزی خطرناک انسان هستند-ایجاد می شود. در مورد آتش بازی ما باید داشته باشیم و مراقبت از آنچه که ما انجام دهد که ممکن است قرار دادن دیگران در معرض خطر است. چه خوب بود برای یک زمان دیگر و یا محل ممکن است اعمال می شود در حال حاضر. هر گونه قوانین و مقررات باید منعکس کننده نیازهای فعلی و شرایطی … برای همه.

مسلم وجود دارد ممکن است برخی از کسانی که به جرم این درخواست زیرا آنها می خواهند برای محافظت از حق خود را از رفتار. لطفا اجازه دهید ما مثبت فکر می کنم; اجازه دهید ما فکر می کنم و انجام آن است که بیشتر مفید برای همه ما است. همکاری کلید درست مثل همکاری است که درخواست از ما برای کاهش این بیماری همه گیر.

Elmary دیویدسون

لیتون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de