نامه: تغییر آب و هوا یکی دیگر از بحران ما نیاز به یک درمان برای

به عنوان ما به صورت روزانه با چالش های برخورد با COVID-19 ما امیدوار برای یک واکسن. که واکسن نیاز به کشف علمی و نوآوری در فن آوری. در ضمن ما نمی توانیم فقط به نظاره نشست و صبر کنید برای واکسن اما باید اصول بهداشت عمومی به منظور کاهش خطرات ما.

در علاوه بر این به توانمند coronavirus ما با یکی دیگر از بحران: ما در حال تغییر آب و هوا. مانند COVID-19 ما امیدواریم که برای “درمان” راه های زندگی بدون گردند و CO2 و دیگر گرما به دام انداختن گازهای به اتمسفر است. ما امیدواریم که برای نوآوری برای حل این مشکل, اما در عین حال باید کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با ابزار ما.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد کرده است “عملیات با سرعت پیچ و تاب” به منظور تسهیل در توسعه یک واکسن. ما نیاز به سیاست به منظور تسهیل در یک “پیچ و تاب سرعت” انتقال به صفر کربن اقتصاد است. HB763 فدرال انرژی نوآوری و کربن سود سهام, قانون مهم گام اول است. این لایحه خواهد شد به قرار دادن قیمت در سوخت های فسیلی و بازگشت درآمد حاصل را به همه آمریکایی ها. آن را تحریک نوآوری در حالی که انگیزه همه را پایین کربن را انتخاب کند.

در حالی که COVID-19 است که مصرف آن عوارض زمین نیز گرفتن خطرناکی گرمتر است. بیایید مقابله با مشکلات هر دو با صدای علم و موثر سیاست.

دیوید Folland

سندی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de