نامه: آیا ما نه درک معنای حرکت از قرمز به نارنجی ؟

من یک اپیدمیولوژی یا دکتر نه من ادعا می شود یکی است. من نمی دانم که اجتماعی فاصله اقدامات و توصیه این است که ما تنها تماس با کسانی که از خانواده ما موثر بوده است. اکثریت ما اطاعت و ما دیدن نتایج.

زمانی که رژیم صهیونیستی. گری هربرت اعلام کرد که ایالت یوتا خواهد سوئیچ از “قرمز” فاز به “نارنجی” یک خطر متوسط فاز نه خیلی تغییر تا آنجا که تعامل با جمعیت عمومی است. هر دو اجتماعی فاصله و ماسک-پوشیدن است که هنوز هم بسیار تشویق هنگامی که در مجاورت نزدیک با دیگران است.

هنگامی که من تو را دیدم 12-15 فرزندان خود را به مربیان و والدین — همه در نزدیکی در محلی توپ الماس داشتن یک ظاهر بی خیال تمرین — من شوکه شده بود. آنها انجام نزدیکی و بدون ماسک — به طور بالقوه باز کردن تعداد بی شماری از خانواده ها و افراد آسیب پذیر به اثرات مخرب در سراسر جهان همه گیر از طریق حامل بدون علامت. و این همه فقط به خاطر اینکه کمی لیگ مربی اصرار بر داشتن یک عمل برای یک فصل است که قطعا لغو شده است.

آیا ما واقعا درک معنای حرکت از قرمز به نارنجی ؟ I love little league آنجا که بعد اما من هم دوست دارم همسایه ها و افراد مسن پدربزرگ و مادربزرگ. بیایید یک کمی عقل سلیم در اینجا: یک ویروس است که بر کل جهان مطمئنا در حال رفتن به یک روز وقتی که می آید به خود را به خوبی نیت عمل بیس بال و یا در غیر این صورت غیر مجاز جمع آوری اجتماعی.

برایانت McConkie

فراوان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de