نامه: E-اسکوتر در حال بدست گرفتن بیش از مرکز شهر

در پاسخ به هنر ریموند مقاله بسیار عالی در e-روروک مخصوص بچه ها فرمان ما باید بپرسید که چرا کسی را انتخاب کنید به بازدید و یا زندگی می کنند در مرکز شهر سالت لیک در حال حاضر (“قوانین جدید برای سالت لیک سیتی e-اسکوتر هنوز هم پارک شده به عنوان شورای اجرایی spar بیش از رویکرد” مارس 11). در نظر گرفتن وضع اسفناک ساکنان مرکز شهر. ما دیگر لذت بردن از مزایای خرید از غذا خوردن و حضور فوق العاده, فرهنگی, ورزشی و مراسم مذهبی ساخته شده است که زندگی در مرکز شهر خیلی مطلوب است. مطمئنا ما باید قادر به لذت بردن از یک گاه به گاه راه رفتن خارج حفظ صحیح اجتماعی از راه دور.

اما در پیاده رو در شرایط خطرناک. به عنوان آب و هوا گرم است, e-اسکوتر و دوچرخه سواران و اسکیت بورد بازهای اند به طور فزاینده ای گرفته شود بیش از پیاده رو. این تصاحب آغاز شده و با ظهور اسکوتر در سال 2018 است. این کاملا روشن است که عدم فرمان و اجرای بیش از چند سال گذشته به شکل جدید درک عمومی: مرکز شهر پیاده رو مکان سرگرم کننده و تفریحی با هیچ محدودیتی.

E-روروک مخصوص بچه ها فرمان می دهد یک فرصت عالی برای پیاده رو و برای تغییر تفکر درباره ما مرکز شهر محیط زیست است. ما مصرانه از ما رهبران شهر به تجدید نظر در زندگی ما مرکز شهر با تمرکز بر سالم و امن در منطقه کسب و کار. ما می خواهیم که آنها را هشدار و آموزش های عمومی در مورد e-روروک مخصوص بچه ها فرمان و صرفا اجرای قانون است که در حال حاضر ممنوعیت دوچرخه و اسکیت از مرکز شهر پیاده رو. ما باید دوباره احترام به دیگران حس مسئولیت مدنی و طرز فکر ما در مورد شهر بزرگ است.

ما تحسین شهرستان ما رهبران تلاش و نگاه به جلو به یک بار دیگر با بهره گیری سالم و امن در مرکز شهر.

مارگو Beecroft دنیس تیلور و وین Hilbig

سالت لیک سیتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im