نامه: آزادی همراه با خطر است و نباید تغییر

به راستی قادر به دنبال شادی و آزادی ما باید آزادی است. بنیانگذاران این کشور ذکر شده در زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی به عنوان unalienable حقوقی که به ما داده شده توسط دولت ما اما خالق ما است. نقش دولت این است که برای محافظت از این حقوق است. در این زمان بحران همه گیر و یا هر بحران دیگر ما به عنوان یک ملت ما باید محکم نگه دارید به اعتقادات ما در آزادی.

ما باید آگاه از خطرات و سپس هر یک از ما باید این آزادی را به انتخاب آنچه که ما با این اطلاعات است. نقش دولت این است که به اطمینان حاصل شود که یک فرد آزادی نمی پایمال فرد دیگری آزادی. در وضعیت فعلی ما برای کسانی که احساس می کنید بهترین انتخاب است برای باقی می ماند در خانه می توانید انجام دهید تا آزادانه و بدون خطر مرگ است. دیگران ممکن است انتخاب کنید برای ادامه اقدامات احتیاطی اضافی و در عین حال دیگر ممکن است زندگی بدون تغییر. این آزادی است و این چیزی است که در کشور ما ساخته شده بود و ما باید رها نمی کند این از ترس. ما باید خطوط تماس ویژه ای برای همسایگان به نوبه خود در کشورهای همسایه است. این است که سازمان ملل متحد و آمریکا برگزار می شود باید در تحقیر. اگر یک بیمار بدحال تنها چند ماه یا هفته به زندگی می کنند آنها باید انتخاب کنید که چگونه آنها می خواهند به زندگی می کنند.

آزادی آمده در قیمت: 480,000 مرگ در هر سال به سيگار حدود 88,000 مردم از الکل هر سال 4.4 میلیون نفر به طور جدی زخمی و 38,000 مردم مرگ در هر سال در حوادث خودرو است.

من ذکر شده این اطمینان حاصل شود که ما به عنوان یک مردم باید دیدگاه که آزادی باید حذف شود حتی در صورت از دست دادن زندگی است. در پایان ما به عنوان مردم می خواست که سیاستمداران ما حذف آنچه که به اعتقاد من غیر قانونی و محدودیت های که دولت حق ندارد برای اعطای یا حذف.

Ethan Chandler

هریمن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im