نامه: آزادی این فرصت را به انجام آنچه درست است

به عنوان من را از طریق کاغذ هر روز من برای هر چیزی نوشته شده توسط لوئیس کالینز. مسلما او بهترین شما رو; و من غنی شده توسط سهم خود را برای سال های بسیاری است. او می افزاید: متفکر چشم انداز و عمق به هر موضوع او اختصاص داده شده است.

من به خصوص قدردانی مقاله خود از مارس 25 (“چگونه COVID-19 بدن تاثیر می گذارد”). بسیاری از اطلاعات برای من جدید بود و این واقعا نگران کننده است. او دقیق نابسامانی این ویروس می کند و ایجاد در مناطق مختلف. او شرح کامل از دقیقا چگونه آن را می سازد آن حملات و چگونه بدن ما پاسخ هر دو جذاب و بسیار عاقلانه است.

او گفت: “همانطور که آمریکا بازگشایی او نیاز به دانستن آنچه که او را در برخورد با زن و رها کردن او گارد یا کمتر هوشیار(.)” تصاویر در تلویزیون از هزاران نفر frolicking در جدید خود را “آزادی” کمک کرده اند من به یاد داشته باشید که بخشی از داشتن گزینه های بیشتر برای من مهم است.

داشتن قرنطینه تقریبا به طور کامل برای 74 روز من آماده است تا در صورت نیاز. به عنوان من از رفتن من قطعا مایل و آماده به دنبال هر احتیاط مرتبط با ماسک های اجتماعی فاصله و مطابق با اصول بهداشتی. من ممنون هستم که ما باید این دستورالعمل ها را در مورد این تلاش سخت به عنوان آنها هستند. من می خواهم آزادی از رفتن به خواب خدا را شکر هنوز یک روز دیگر خوب بودن و با این اطمینان که من نمی صدمه دیده هر کس دیگری.

پیتر مارشال, روحانی از مجلس سنای ایالات متحده در 1940s گفت: “ممکن است ما فکر می کنیم از آزادی نه به عنوان مناسب به عنوان ما لطفا اما این فرصت را به انجام آنچه درست است.”

شری McMullin

سالت لیک سیتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de