نامه ای از ایران باعث فرایند میانجیگری در ایران

4 جولای (فردا) — اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد گفت: نامه اخیر از وزیر خارجه ایران باعث مکانیسم حل اختلاف در توافق بین المللی حاکم بر ایران هسته ای.

با توجه به جوزپ Borrell اتحادیه اروپا مسوول سیاست خارجی این نامه نگرانی که بریتانیا و فرانسه و آلمان در حال زندگی نمی کند تا خود را بخشی از طرح جامع اقدام مشترک.

تبلیغات

که قرارداد امضا شد و در سال 2015 توسط ایران, ایالات متحده, بریتانیا, آلمان, فرانسه, چین و روسیه در سال 2015 است اما فرسوده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خروج از معامله در سال 2018 و دولت ايران در دور انداخته برخی از بخش های کلیدی آن است.

“رویکرد ما به عنوان پنجمین سالگرد JCPOA من باید می خواهم این فرصت را به یاد اهمیت توافق” Borrell نوشت جمعه. “این JCPOA است که یک دستاورد تاریخی برای جهانی عدم گسترش هسته ای در کمک به امنیت منطقه ای و جهانی. من همچنان مصمم به ادامه کار با شرکت کنندگان از JCPOA و جامعه بین المللی برای حفظ آن است.”

این نامه باعث یک فرایند است که مستلزم حداقل دو 15 روز میانجیگری دوره و امکان تقریبا نامحدود پسوند مگر به اتفاق آراء توافق بین ایران و دیگر امضاء کنندگان از معامله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de