نامه: من می خواهم مردم را به دیدن فراتر از رنگ پوست من

من 15 سال است ، اجازه دهید من فقط می گویند از آنچه اتفاق می افتد شده است در چند ماه گذشته همه چیز شده اند ،

از استرالیا آتش سوزی به مرگ جورج فلوید و زندگی ماده تظاهرات چیز نیست و هرگز همان خواهد شد. من تنها نیمی از آمریکایی های آفریقایی تبار, اما من برای همیشه خواهد بود افتخار به بخشی از یک فرهنگ قوی و برای من و من مطمئن هستم که برای بسیاری از مردم دیگر آن دلخراش است برای دیدن مردم بی رحمانه کشته برای رنگ پوست خود را. من همیشه نگران و دعا به خدا که من پدر و برادر (که آفریقایی آمریکایی) آن را به خانه با خیال راحت بدون هیچ مشکلی. من فکر نمی کنم که آمریکایی آفریقایی بچه ها باید همیشه به دنبال بیش از شانه خود را و یا به ترس در اطراف افرادی که قرار است برای محافظت از ما به دلیل رنگ پوست خود را.

نظر من این است که من از آنها بدم میاید به آموزش کودک در آینده است که رنگ پوست خود را یک تهدید است در برخی از چشم مردم و بدون توجه به میزان خوب شما آیا شما همیشه یک تهدید چرا که شما سیاه و سفید هستند. چیزی که سعی دارم بگویم این است که این عادلانه نیست و من آگاه باشید که آن را هرگز عادلانه بود, اما من می خواهم مردم را به دیدن فراتر از رنگ پوست من. من نمی توانم تغییر رنگ پوست و حتی اگر من می توانم چیزی را تغییر نمی دهد چرا که برای من سیاه است و برای همیشه خواهد بود و من نمی خواهد آن را تغییر دهید برای جهان است.

الیز Tausala

ساراتوگا اسپرینگز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>