نامه: هرگز بلومبرگ

می گویند هیچ به Michaeel بلومبرگ.

بلومبرگ در اوایل sidestepped DNC دید مسابقه — نظرسنجی محبوبیت و رای دهندگان کمک های مالی — حمایت عملیاتی از سایه. او تصمیم گرفتند از اوایل بحث که با موشکافی سوالات و بررسی دقیق. این نشان می دهد که خود را نخبگان چشم انداز عامل از بالکن به جای مرحله و جابجایی رای دهندگان به عنوان افراد و نه برابر.

خود را در سونامی از تبلیغات رسانه ای هزینه $350 میلیون به راحتی بزرگترین هزینه آگهی در تاریخ خود را نشان می دهد مفهوم و اولویت برای رای دهندگان به عنوان ظروف منفعل. اگر ما در رد این نوع از جعل توسط رئيس جمهور ما چرا آن را قبول داریم در یک دموکرات نامزد کنید ؟ ماهیت خود آن غیر قابل قبول است.

بلومبرگ انتظار برای فرار از جاذبه خود را نژادپرستانه “توقف و frisk” میراث — که به کارگردانی پلیس نیویورک به حدود پنج میلیون ضرب و جرح و در درجه اول در اقلیت مردان — با یک عذرخواهی ساده و پنج سال از حافظه-ابهام است. ارزش دانستن این است که هنگامی که ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Shira Scheindlin حکم داد که توقف-و-frisk استفاده شده است در یک قانون اساسی به شیوه ای بلومبرگ بودجه تمام تلاش خود را برای بی اعتبار ساختن قاضی Shira و او را برداشته از در این مورد. در حال حاضر وجود دارد تعهد به حاکمیت قانون — منظور من ارباب دستکاری. که نوع سنگین دست هر چند در پشت صحنه خیانت به اعتماد عمومی است که در واقع نوعی از بلومبرگ. او در طول فعالیت های سیاسی او خریداری تاییدیه به شدت بودجه هر دو بالا و مشخصات سازمان های غیر انتفاعی و متحدان سیاسی’ مبارزات.

رأی نمی دهند در یکی دیگر از oligarch.

کربی MacLaurin

دورانگو کلرادو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>