نامه: زیاده بهتر است از انجام بیش از حد کوچک در یک بیماری همه گیر

اگر دولت تحمیل محدودیت به کنترل یک بیماری همه گیر بسیاری از گریه ناپاک و سرزنش مقامات منتخب برای نقض حقوق اساسی. اگر دولت نتواند به اندازه کافی پاسخ و COVID-19 ویروس همچنان به گسترش دولت و مقامات منتخب را مورد انتقاد قرار داد و مسئول برگزار می شود. آن است که به نام catch-22 وضعیت.

راه حل ساده است. یک بیماری همه گیر بهداشت عمومی موضوع نه یک مسئله سیاسی است. دادگاه به مدت طولانی برگزار می شود که امنیت عمومی و بهداشت عمومی در حال کارکردهای مشروع دولت است. من نمی توانم سرزنش مقامات منتخب برای گمراهان در کنار احتیاط. شده است وجود دارد واکنش افراطی? یکی می تواند استدلال معتبر وجود دارد. من ترجیح می دهم در این دولت افتاد و جلوگیری از یک فاجعه پس از آن موفق به اندازه کافی پاسخ و مقابله با هرج و مرج است که در نتیجه از بیمارستان های ما در حال غرق با COVID-19 بيمار. آن است که در حال حاضر یک واقعیت در برخی مکان ها در ایالات متحده است.

نیل توماس

Harrisville وبر شهرستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>