نامه: سیاسی مدنیت باید به یک اولویت برای Utahns

حملات علیه بهداشت ، میت رامنی اخیر خود برای استیضاح رای هستند نگران کننده; نه به خاطر نظرات متفاوت اما به دلیل ماهیت این حملات است. اینها نه تنها تضاد نظر اما تاول شخصی ضرب و جرح خواستار قصاص و انتقاد از سناتور ایمان است. این نوع حزبی واکنش که تقاضا اطاعت به یک حزب مخرب است.

رئیس جمهور تهمت بارها گفته مخالفان خود را به “خواندن متن” بنابراین به هر کسی که نمی بینم رامنی سخنرانی من lightheartedly می گویند: “سازمان دیده بان سخنرانی.” من آن را چندین بار تماشا و من احساس می کنم این حملات بر ایمان خود را تا حد زیادی mischaracterized تصمیم خود را.

هر سناتور سوگند سوگند از خدا به ورزش بی طرفانه عدالت است. به دلیل ایمان خود را به خدا رامنی احساس این سوگند بود فوق العاده مهم. امیدوارم هر سناتور احساس سوگند خود قابل توجه بود. به دلیل سوگند ما انتظار سناتور برای رای دادن مطابق با آنچه آنها نتیجه گیری شواهد و مدارک نشان می دهد.

رامنی صرف نزدیک به نیمی از سخنرانی خود را با شرح شواهد که ارائه شد و نتیجه گیری از آن است. چرا که او سوگند سوگند در برابر خدا رامنی نمی تواند در وجدان خوب چشم پوشی خود نتیجه و رای به تبرئه.

اختلاف نظر بر رای خود را معقول و منطقی است اما واکنش های شدید که منجر نمی شوند پاسخ یکی را به امید دیدن در سرزمین آزادی. با وجود مخالفت دیابت رامنی نشان داده است احترام به همکار خود سناتور و تصمیم گیری های خود را. این خویشتن داری او نشان داده در میان سنگین انتقاد قابل تحسین است.

“ما وارد کرده اند در قضاوت, اما من امیدوارم که ما احترام یکدیگر را خوب و ایمان و” رامنی اعلام کرد.

یوتا در میان صفوف بالا در کشور در اقتصاد ثبات مالی و زیرساخت ها است. ما باید به دنبال رهبری ملت ما در مدنیت سیاسی نیز هست. “ما مردم” باید تقاضای چنین از خودمان و از کسانی که ما آنها را انتخاب کرده اند به نمایندگی از ما. با تشکر از شما دیابت رامنی برای راه شما انجام شده خود را در طول ماه گذشته است.

اسپنسر رفع

لحی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>