نامه: رئیس جمهور تهمت نمی توان اعتماد کرد

ظاهرا ما مقننه fawns بیش از مردان فاقد هر صورت ظاهر از اخلاق است. به یاد داشته باشید یوتا آمریکا در سال 2010 برای حمایت از خود تشکر. کوین Garn زیر آيات برهنه داغ-tubbing با 15 سال و hush پول پرداخت ؟ در حال حاضر آنها صادر کرده ام “استنادی” (یعنی چه که به هر حال؟) ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکی از مهمترین و از نظر اخلاقی ورشکسته مردان در دولت که نادرست هستند بیش از حد زیادی به لیست.

آن را به ارزش یادآوری مقننه از تمثیل یادگیری کودکان در کلیسا در مورد مردی است که کمک می کند تا زخمی مار. مار بهبود می یابد. پس از آن دیگر در خطر آن نیش می زند و می گوید: “شما می دانستم که آنچه که من بود که شما برداشت من است.”

درس? ما تا به حال شواهد کافی با این رئیس جمهور.

صرف نظر از اینکه چگونه اغلب قانونگذاران شرمسار ترکیبات با او ابراز احساسات کردند و تقدیرنامه از مردی که اخلاقی قد کمتر از یک مار حلقه داستان درس دارای: مراقب باشید. یک مار باقی مانده است یک مار بدون در نظر گرفتن هکتار از زمین های عمومی او باز می شود برای استخراج مقررات او پشت رول خود را برای آلوده کردن اهدا کنندگان و یا حزبی قضات به او عطا کنند. مار شما را نیش می زنند در پایان در هر زمان.

رابرت DeBirk

سالت لیک سیتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>