نامه: حفاظت از امنیت عمومی و سلامت است که هدف دولت

ادعا می کند ساخته شده در ایالت یوتا و جاهای دیگر که دولت حق ندارد برای جلوگیری شهروند فعالیت در یک بیماری همه گیر. یکی Utahn اخیرا اظهار داشت: “من نمی توانم پایبند ایده دولت تصمیم گیری چه چیزی برای من خوب است و خانواده من است.” دیگری افزود: “ما باید این سازمان را به انتخاب کنید که چگونه سالم ما خواهید بود.”

به من جواب تصمیم گیری در مورد امنیت عمومی و سلامت است که هدف دولت در وهله اول. و در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از آزادی های فردی به سالم و یا بیمار وجود دارد کمتر از آزادی برای مردم تصمیم بگیرند که چگونه بیمار همسایگان خود را در حال رفتن به.

شرکت کنندگان در یوتا کسب و کار احیای حوادث تبلیغ متمم اول قانون اساسی (سخنرانی مجمع دین) حقوق و ظاهرا دوم اصلاحات حقوق برای نگه داشتن و حمل سلاح, بیش از حد, به عنوان برخی از brandished سلاح در این تظاهرات. بسیاری از شرکت کنندگان خود آگاهانه نادیده اجتماعی فاصله و ماسک مورد نیاز است. من تعجب می کنم اگر این فاصله-آرام همراه با تفنگ-toters می دانم که آنها در واقع در طرف اشتباه از قانون اساسی ،

یک مقاله در سپتامبر. 3, 1886 در نیویورک تایمز جزئیات جلسه ایالت لوئیزیانا هیئت مدیره بهداشت در نیواورلئان. آن مربوط چگونه شهروندان از چندین متحده نیز اجرای ایالتی و محلی سفارشات مربوط به شیوع تب زرد در بیلاکسی ، “تفنگ ساچمهای قرنطينه در نیروی کامل در اقیانوس چشمه خلیج سنت لوئیس و تلفن همراه در برابر محاصره Biloxians. مردان مسلح سوار قطار برای جلوگیری از هر گونه افرادی که در بیلخی از alighting در این نقطه است.”

ظاهرا ما مردانه آمریکایی اجداد بیشتر علاقه مند به حفاظت از سلامت و زندگی همسران و فرزندان خود را از حساب های بانکی خود را.

کیمبال Shinkoskey

وودز کراس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de