نامه: Rep استوارت اعتبار از بین رفته

من با شما موافقم با تشکر کریس استوارت, R-یوتا که امریکا باید به جلو و هم به عنوان یک تیم برای مهار و مدیریت COVID-19 بیماری همه گیر. من مدت طولانی است که با اعتماد به نفس در پژوهش و خدمات بهداشتی اینجا را در کندوی عسل دولت و کمک های که Utahns می توانید و باید انجام دهید را به ملی سلامت و امنیت.

چیزی که من نمی تواند اعتبار است کنگره اندرز به سیاسی این و یا دیگر شرایط اضطراری ملی مواجه هستیم. که سیاسی در جریان بوده است و ادامه خواهد داد برای برخی از زمان و تشکر. استوارت بازی کرده است پایدار و آنچه به نظر می رسد مقاوم, نقش در که سیاسی و در حال حاضر بخش در کشور است.

تماس از “ما نمی توانیم همه با هم کنار بیاییم ؟” و “تقسیم سقوط می کنیم!” هستند دیوانه کننده تلاش در استوارت قسمت به نقد بررسی دالهای ماه و ماه پیش توسط دولت فعلی فعال تحسین و تایید شده توسط استوارت و دیگران در ایران. این مشکل این است که هنگامی که شما دردسر واگن خود را به یک رهبر اقتدارگرا و کل یک حزب سیاسی که به نظر می رسد از دست داده اند و خود را قطب نمای اخلاقی: همه چیز است که همیشه رفتن به سیاسی.

چرا ؟ چون تعصب تنها چیزی که می تواند استبداد و سرسپردگان انسداد انکار و انحراف — و در نتیجه ملی را بدست آورد — پس از ایمن در محل. و ماندن در محل در “قدرت” به هر قیمتی است استبداد را هدف تنها.

بنابراین هنگامی که زمان می آید به یک تماس برای وحدت در پزشکی و یا نوع دیگری از بحران استوارت اعتبار ناپدید. که کنگره امن صندلی خود بازگشت در سال 2010 تا حد زیادی به دلیل وحشیانه gerrymandered کنگره, District 2, نشده فرار کسانی از ما که به تماشای او خستگی ناپذیر پندر به دولت ایران با رهبری و پایه آن از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و تک صدور رای دهندگان. این آمریکایی ها که بازی ایدئولوژیک بازی و آنها همواره در اقلیت در سراسر کشور و مسلما حتی در سیاسی محافظه کار در ایالت یوتا است.

دیوید پیس

سالت لیک سیتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im