نامه: دانشمندان ممکن است اشتباه کنند اما ما باید باز به حقیقت

این COVID-19 و آب و هوا بحران نشان می دهد که سواد علمی حیاتی است تا ملت ما را به خوبی بودن. با توجه به آریزونا دولت دانشگاه علوم پروفسور توماس مارتین:

“در حال حاضر فرهنگی آب و هوا, تغییر باورهای در پاسخ به هر چیزی (حقایق موجود) در نظر گرفته شده است نشانه ای از ضعف است. دانش آموزان باید متقاعد شود که تغییر ذهن خود را در پرتو شواهد و مدارک است نه ضعف: تغییر ذهن است که جوهر از رشد فکری. … مسئولیت پرورش سواد علمی از این نوع است که سواد تفسیر به عنوان یک تعهد مداوم به شواهد بیش از قبل از لقاح — می افتد و بر همه ما در بحث های رسمی و غیررسمی دولتی و خصوصی است.”

رعایت تعصب و دشمنی مشترک در بحث سیاسی ایرلندی فیلسوف جان O’Donohue اظهار داشت که ما باید بیشتر قانون گذاران و رسانه ها و…. که در حال حاضر وفادار به یک طرف و یا دیگر. گفته شده است که به فلسفه عمل و همچنین علم به دنبال سوال در هر کجا از آن منجر می شود. این مهم وفاداری برای O’Donohue که او به نام “وفاداری به سفر از سوال است.”

اگر چه سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از اشتباهات ارزش علم است که آثار آن را در طول زمان برای خود درست است. ایدئولوژی توابع تنها برای دفاع از خود ،

بیایید خودمان را نگه دارید و دیگران به استانداردهای بالاتر جستجوی حقیقت.

تری هانسن

Hales Corners ویسکانسین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de