نامه: تقویت خانواده ها کمک خواهد کرد کاهش نژادی شکاف ثروت

چهار ماه دور از انتخابات عمومی دو مخرب بیماری مسلط اخبار چرخه و تقسیم سیاست آمریکا است. اگر چه COVID-19 وضعیت تاریک و دلگیر به نظر می رسد به عنوان موارد به موشک وار رفتن و وعده واکسن ماه دور از تحقق آن محدودتر در مقایسه با دیگر برجسته بیماری: نژاد پرستی. به عنوان سیاستمداران مبارزه بر نحوه پایان دادن به این بیماری همه گیر آنها از دست رفته یکی از عوامل کلیدی است که می تواند مقادیر فراوان از تغییر مثبت به امریکا است. این مسئله تنها می تواند به درستی نامیده می شود سیاسی واکسن و بر خلاف با COVID-19 این واکسن برگزار شده است و aced بسیاری از امتحانات. آن است که یک عروسی دو خانواده پدر و مادر.

یک جنبه از بحث نژاد پرستی است که ثروت و نابرابری درآمد. اقلیت را و مقدار پول کمتر از سفید پوستان انجام دهد و یک راه حل ساده این است که این دو پدر و مادر خانواده است. این ساختار بیشتر منجر به ثبات اقتصادی است و بسیار شایع تر در خانواده است. فراتر از کاهش فوری اقتصادی و نابرابری های دست نخورده خانواده نیز کمک می کند تا حل چند دیگر برجسته مسائل سیاسی. علم ثابت می کند که کودکانی که با زندگی خود را از نظر قانونی ازدواج پدر و مادر بیولوژیک انجام بهتر در مدرسه کمتر مسائل مربوط به سلامت روان استفاده کمتر از مواد مخدر کمتر به احتمال زیاد چاق هستند بیشتر احتمال دارد به دوستان و ارتکاب جرم و جنایت کمتر.

اگر چه بهبود خانواده را حل نمی کند یا موضوع آنها کمک خواهد کرد که پایان نژادی ثروت و جرم و جنایت و نابرابری و امریکا را امن تر و سالم ثروتمند و شادتر ملت است. واکسن محافظت از بیماران از مرگ بیماری و بهبود به خانواده در آمریکا را به طور مشابه محافظت از جامعه ما است.

نیل بیرد

لاس وگاس نوادا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>