نامه: بهتر است کلیه مراقبت های عمل یک گام مهم رو به جلو

تجربه من با دیالیز گسترش چهار سال: از زمانی که من برای اولین بار پیوند کلیه موفق در سال 2014 به زمانی که من دوم پیوند در سال 2018 است. در آن زمان خسته کننده ترین چیزی که من با آن مواجه بود عدم هماهنگی مراقبت.

من منعکس بین چندین پزشکان که درمان من مختلف مسائل بهداشتی به طور مستقل. هر بازدید دکتر من نیاز به ارائه سابقه کامل پزشکی که وقت گیر و کار فشرده. این یک وظیفه سنگین در حالی که هنوز کار یک کار تمام وقت برای حمایت از خانواده من است.

اما من مرکز درمان شروع اجرای مراقبت بیشتر و هماهنگی. این به معنای پزشکان من بودند شروع به کار موثر تر و بازدیدکننده داشته است به مرکز درمان شد بیشتر شبیه یک توقف فروشگاه که کمک به کاهش برکنار پزشکان قرار ملاقات.

آن است که من صادقانه امیدواریم که کنگره متوجه این مهم ضرورت هماهنگی مراقبت و عبور یک لایحه به نام بهتر کلیه مراقبت عمل می کنند. این لایحه ایجاد یک هماهنگی مراقبت چارچوب برای بیماران کلیوی برای کمک به بهبود زندگی خود را. کنگره قبلا به رسمیت شناخته شده این موضوع را با بيماران دياليز تظاهرات عمل 2017. بهتر است کلیه مراقبت از عمل می تواند به ما نمایندگان مجلس این فرصت را به انتخاب کنید تا جایی که این تلاش به سمت چپ خاموش.

بیماران دیالیزی در حال حاضر با صرف 15 دقیقه در هفته دریافت درمان. مدیریت پزشکان ملاقات سوابق پزشکی و چند نسخه باید به یک کار تمام وقت است. بهتر است کلیه مراقبت های عمل خواهد کمک به بیماران دیالیزی بهتر مدیریت مراقبت های بهداشتی خود را. من امیدوارم که نماینده راب اسقف طول می کشد یک پایه برای بیماران دیالیزی با حمایت از آن است.

برایس Mumford

Smithfield, Cache County

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im