نامه: زمان برای به روز رسانی فدرال مطابق با نرخ

زمانی که قوه مقننه ایالت یوتا است مجبور به تاخیر بودجه برای ایالت یوتا بخش نفت و گاز و معدن و یا DOGM آن نشان می دهد که چگونه منسوخ شده و ضعیف فدرال مطابق با نرخ ما زمین های عمومی اجازه می دهد شرکت های نفت و گاز به دست کشیدن از چاه به خطر انداختن بهداشت عمومی و ترک Utahns به پای این لایحه برای پاکسازی هزینه های. در این مورد حداقل 1 میلیون دلار از ما مالیات دهندگان دلار است.

DOGM شایسته را بدست آورده و انتقاد برای عدم برگزاری صنعت نفت و گاز پاسخگو زمانی که آنها آلوده جوامع ما. در حالی که این عمل از قانون گذاران یوتا می تواند ایجاد انگیزه DOGM به منظور بهبود شیوه های آن, روشن است که این موضوع از کم فدرال مطابق با نرخ بیشتری نیاز دارد اصلاحات جدی است. زمان پیوند نرخ مجوز شرکت های نفت و گاز به آلوده یوتا زمین و آب با کمی مسئولیت پذیری در حالی که ترک جوامع ما با آب آشامیدنی آلوده و آسیب دیده زمین و عظیم احیای پاکسازی هزینه های.

این یک بحران واقعی و رهبران ما در واشنگتن و همچنین به عنوان هیئت نمایندگان کنگره یوتا نیاز به تصمیم جدی تغییر سیاست. وقت آن است که برای به روز رسانی فدرال مطابق با نرخ قرار داده و Utahns و جوامع ما جلوتر از منافع خاص.

Maurena گراسمن

سالت لیک سیتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر