نامه: تا زمانی که ما یک سیستم بهتر صبر کنید تا آخرین لحظه رای شما

Dang آن من goofed ، من رای دادند خیلی زود است.

زمانی که من کردم دموکراتیک رای گیری تقریبا یک ماه پیش من مشتاق به علامت جعبه دریافت و آن را در پست الکترونیکی. به جای رای گیری با قلب من برای نامزد من بهترین دوست و کسی که بهترین منعکس من ارزش من رای دادند مانند یک دانشمند. من سعی کردم به پیش بینی ترین electable نامزد شده است.

در یک حرکت سریع انتخابات فصل شلوغ با داوطلبان با استعداد من بازیگران رای من که هنوز هم وجود دارد دو خانواده و دو دولت مقدماتی/قفقاز پیش از یوتا سه شنبه آخرین مهلت. و پس از رای من برخی از نامزدها رسید — ساندرز بایدن — دیگران پراکنده — بلومبرگ — و برخی مانند Buttegieg و Steyer کاهش یافته است ،

اگر مثل من شما رای دادند و خیلی زود ممکن است شما را به حمایت از یک اسب که دیگر حتی در مسابقه و رای خود را ممکن است در نتیجه هیچ تاثیری.

رتبه-انتخاب رای گیری تضمین می کند که هر رای مهم است. در رتبه-انتخاب, رای گیری, اگر شما ترجیح نامزد پس از اتمام گذشته پس از آن که نامزد کاهش یافته و رای خود را است مجددا اخذ به خود انتخاب دوم. برگه های رای که retallied و این فرایند تکرار می شود تا برنده تعیین می شود. خود را به رتبه انتخاب ممکن است ظهور به عنوان برنده نهایی اما رای خود را همیشه به دفعات مشاهده شده است.

امیدوارم یوتا را به طور کامل اتخاذ رتبه-انتخاب رای گیری روزی. تا آن زمان درس من آموخته بود که در یک مسابقه با بیش از دو نامزد قابل دوام صبر کنید تا زمانی که شما می توانید قبل از اینکه شما رای دادن.

اسکات بل

وست جردن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>