نامه: یوتا باید برداشت از طرح دعوی در دادگاه به لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه

در مارس 23, ما رسیدن به یک نقطه عطف مهم: سالگرد 10 از عبور از حفاظت از بیمار و مراقبت مقرون به صرفه عمل می کنند و یا ACA. در حالی که بدون آن مشکلات ACA بهره مند است میلیون ها نفر آنها را با دادن دسترسی به پوشش بیمه از طریق بازار و یا از طریق گسترش مدیکید — مثل ما در نهایت در ایالت یوتا است.

برای میلیون ها نفر بیشتر مثل پسر من پیتر و من آن را به معنای حمایت از شرایط موجود مانند کلیه شرایط که ما هر دو به دنیا آمد. من تا به حال یک پیوند کلیه و پیتر در حال حاضر به حال یک عمل جراحی در یکی کوتاه سال از زندگی است. این حمایت حیاتی برای بقای ما و در عین حال آنها می تواند از بین برود توسط ظالمانه طرح دعوی در دادگاه است که خود ما دولت است.

بدون هر نوع جایگزینی طرح در محل یوتا دادستان کل شان ریس نگه داشته است یوتا بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه است که می تواند هزینه من حمایت که من زنده نگه داشتن و می تواند ترک پیتر است uninsurable برای زندگی است. حتی بیشتر از آن در حال حاضر در میان همه گیر جهانی, خطر در مراقبت سلامت از میلیون ها نفر از آمریکایی ها به نمره امتیاز سیاسی مظهر بد غیر مسئولانه رهبری است.

آن زمان برای دولت ما برای خروج از این مخرب و شرم آور دعوی در دادگاه. من باید قادر به تکیه بر دولت و مقامات منتخب برای محافظت از خانواده من و نه قرار دادن آن در معرض خطر است.

وجود دارد بیش از حد در معرض خطر برای این حزبی ها.

Paul Gibbs

غرب دره شهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de